Etui magnetyczne Onyx Boox Go 10,3

Etui magnetyczne Onyx Boox Go 10,3

Sugerowana cena: 219 zł

Etui magnetyczne Onyx Boox Go 10.3 w kolorze czarnym

Pasuje wyłącznie do Onyx Boox Go 10.3.

Magnetyczne etui Go 10.3 wykonane jest z eleganckiej, syntetycznej skóry, która zapewnia przyjemne w dotyku wykończenie i chroni czytnik przed zarysowaniami. Magnetyczna klapka może służyć jako uchwyt na rysik, bezpiecznie go przytrzymując. A kiedy nie jest potrzebna, można ją łatwo zdjąć.

Najważniejsze cechy:

  • Mocne, magnetyczne zamknięcie
  • Odczepiana magnetyczna klapka
  • Funkcja ergonomicznej podstawki
  • Wykonane z wysokiej jakości syntetycznej skóry
  • Obsługa funkcji automatycznego usypiania/wybudzania

 

Etui wykonane z wysokiej jakości syntetycznej skóry oraz miękkiej, odpornej na zarysowania mikrofibry na wewnętrznej stronie, która zapewnia luksusowy dotyk. Wyposażone w funkcję automatycznego usypiania/wybudzania oraz magnetyczne zamknięcie, etui gwarantuje zarówno wygodę, jak i ochronę.

 

 

Czytaj książki bez użycia rąk

Etui nie tylko chroni czytnik Go 10.3 przed zarysowaniami, ale także pełni funkcję wygodnej podstawki. Z łatwością złóż etui i czerp przyjemność z czytania książek i słuchania audiobooków w komfortowej pozycji. 

Dostosuj etui, aby wygodnie przeglądać treści. 

Wygodna klapka dla łatwego i bezpiecznego użytkowania

Etui może być używane na dwa różne sposoby dzięki zdejmowanej magnetycznej klapce. Gdy potrzebujesz przenieść rysik, wystarczy przymocować klapkę, tworząc uchwyt na rysik, który go bezpiecznie przytrzyma. Jeśli chcesz w pełni korzystać z urządzenia, zdejmij klapkę i ciesz się swobodnym użytkowaniem.

Do notowania zdejmij magnetyczne etui i klapkę.

Delikatne wykończenie z teksturowaną powierzchnią

Innowacyjna metoda zastosowana na wyselekcjonowanej eko-skórze sprawia, że etui ma elegancką teksturę, która jest niezwykle miękka i przyjemna w dotyku. Przednia okładka automatycznie usypia czytnik. Po otwarciu etui, Go 10.3 wybudza się i jest gotowy do czytania i notowania.

Ciesz się wygodą w podróży

Magnetyczne etui Go 10.3 przenosi aktywności na świeżym powietrzu na zupełnie nowy poziom przyjemności. Chwyć czytnik w etui i wyrusz na przygodę już teraz!

 

 

 

Wymiary: 228 x 197 x 3 mm

Waga: 264g