Etui magnetyczne Onyx Boox Note Air 3 C

Etui magnetyczne Onyx Boox Note Air 3 C

Sugerowana cena: 239 zł

Magnetyczne etui ochronne w eleganckim, ciemnoszarym kolorze z subtelnym akcentem zieleni zostało zaprojektowane tak, aby chronić Note Air 3 C oraz rysik. Składany pokrowiec zamienia się w stojak, który zapewni komfortową pracę zarówno w pionie, jak i poziomie. Dzięki silniejszym magnesom możesz z łatwością przymocować czytnik do etui, aby zapewnić sobie bezpieczne i przyjemne użytkowanie.

Składana trójdzielna konstrukcja

Wszechstronna składana okładka, oferuje kilka kątów pracy i notowania. Wystarczy złożyć wzdłuż perforacji, a pokrowiec zamieni się w poręczny stojak, zapewniając wygodne podparcie przy różnorodnych zadaniach.


Wsparcie 12° dla łatwego pisania

Wsparcie 120° dla wygodnego czytania

Magnetyczny klips zwiększa bezpieczeństwo

Okładka została wyposażona w dodatkowy klips. Boczne zapięcie na magnes zabezpiecza przed samoistnym otwarciem i chroni notatnik oraz rysik przed wypadnięciem.

Etui magnetyczne, klapka magnetyczna

Etui wykonano z najwyższej jakości skóry syntetycznej, co nadaje elegancji i przyjemnego w dotyku wykończenia. Wysoka jakość, nowoczesne wzornictwo i praktyczne mocowanie doskonale komponują się z topowym wzornictwem i stylistyką czytnika Boox Tab Ultra C Pro. 

Ciesz się wszechstronnością, emanując klasycznym i profesjonalnym wyglądem, z  magnetyczną osłoną zaprojektowaną dla Tab Ultra C Pro.