Etui magnetyczne Onyx Boox Tab Mini C

Etui magnetyczne Onyx Boox Tab Mini C

Sugerowana cena: 199 zł

Etui Onyx Boox Tab Mini C

  • Magnetyczne mocowanie
  • Eko-skóra o gładkim wykończeniu.
  • Smukłe i lekkie.
  • Obsługa funkcji automatycznego wygaszania/wybudzania

Magnetyczne etui ochronne wykonane zostało z miękkiej w dotyku eko-skóry, z lekko perforowaną strukturą. Pokrowiec jest niezwykle gładki, dzięki czemu wygodnie leży w dłoni. Co więcej, materiał utworzono w taki sposób, aby był odporny na zarysowania oraz odciski palców. W ten sposób zachowuje estetyczny wygląd nawet przez długi okres czasu.

Silne magnesy znajdujące się w etui gwarantują, że Tab Mini C pozostanie na swoim miejscu. Magnetyczna klapka zapewnia przy tym bezpieczeństwo dedykowanego rysika Pen Plus. Czytnik oraz piórko są dobrze zamocowane, więc nie wypadną z pokrowca w trakcie transportu.

Pokrowiec obsługuje również funkcję Sleep Mode, która automatycznie wygasza czytnik po zamknięciu oraz wybudza urządzenie, kiedy etui zostanie otwarte. Przyczynia się to do mniejszego zużycia baterii, dzięki czemu bateria Tab Mini C będzie wymagała ładowania jeszcze rzadziej.

Etui ochronne doskonale pasuje do Tab Mini C. Nie tylko gwarantuje komfort dla użytkownika, ale też ochronę czytnika i jego rysika. Z kolorowych możliwości Tab Mini C możesz więc korzystać nie tylko w domu, ale też podczas dowolnej podróży.