Etui magnetyczne Onyx Boox Tab Ultra C Pro

Etui magnetyczne Onyx Boox Tab Ultra C Pro

Sugerowana cena: 259 zł

Pokrowiec dedykowany wyłącznie do modelu Onyx Boox Tab Ultra C Pro.

Etui składane na trzy części zapewnia ergonomię i kilka wariantów ułożenia dzięki dwóm kątom składania. Tylna okładka magnetycznie mocuje się z pleckami czytnika i ma otwór na kamerę, zapewniając nieprzerwaną funkcjonalność. Dostępne w urzekającym, karmelowym kolorze, doda Twojemu notatnikowi odrobinę ciepła i elegancji.

  • magnetyczne mocowanie i klips na rysik
  • wykonane z wysokiej jakości eko-skóry odpornej na odciski palców
  • pełni funkcję ergonomicznego stojaka
  • zintegrowana funkcja automatycznego uśpienia/wybudzenia

Składana trójdzielna konstrukcja

Wszechstronna składana okładka, oferuje kilka kątów pracy i notowania. Wystarczy złożyć wzdłuż perforacji, a pokrowiec zamieni się w poręczny stojak, zapewniając wygodne podparcie przy różnorodnych zadaniach.


Wsparcie 12° dla łatwego pisania

Wsparcie 120° dla wygodnego czytania

Magnetyczny klips zwiększa bezpieczeństwo

Okładka została wyposażona w dodatkowy klips. Boczne zapięcie na magnes zabezpiecza przed samoistnym otwarciem i chroni notatnik oraz rysik przed wypadnięciem.

Etui magnetyczne, klapka magnetyczna

Etui wykonano z najwyższej jakości skóry syntetycznej, co nadaje elegancji i przyjemnego w dotyku wykończenia. Wysoka jakość, nowoczesne wzornictwo i praktyczne mocowanie doskonale komponują się z topowym wzornictwem i stylistyką czytnika Boox Tab Ultra C Pro. 

Ciesz się wszechstronnością, emanując klasycznym i profesjonalnym wyglądem, z  magnetyczną osłoną zaprojektowaną dla Tab Ultra C Pro.

Wymiary: 226 x 187 x 3 mm
Waga: ok. 246 g