Etui Onyx Boox Note Air

Etui Onyx Boox Note Air

Sugerowana cena: 129 zł

Produkt archiwalny
  • Pełni jednocześnie funkcję podstawki oraz pokrowca
  • Posiada uchwyt przeznaczony na dedykowany rysik
  • Dedykowany dla modelu Onyx Boox Note Air
  • Eleganckie wykończenie
  • Magnetyczne zamknięcie
  • Funkcja wybudzania i usypiania czytnika

Szare etui Onyx Boox Note Air z podstawką pasuje wyłącznie do modelu Onyx Boox Note Air.

Futerał Onyx Boox starannie zaprojektowano, aby zadbał o Twój czytnik podczas podróży. Dzięki temu ekran nie ulegnie zarysowaniu oraz zabrudzeniu. Podniesie także jakość codziennego użytkowania, ponieważ za sprawą etui urządzenie wygodniej leży w dłoni, co podczas wielogodzinnej pracy jest niezwykle istotne.

Etui Onyx Boox Note Air wykonano z wysokiej jakości tworzyw. Szary materiał doskonale współgra z kolorem czytnika, a elegancji nadaje mu usztywniany niebieską ekoskórą grzbiet. Z kolei w środku futerał wyłożono miękką wyściółką.

Etui Onyx Boox Note Air
Etui Onyx Boox Note Air

Oprócz ciekawego designu, etui Onyx Boox Note Air zaoferuje Ci funkcjonalne rozwiązania. Dzięki składanej podstawce z czytnika można korzystać także bez użycia rąk. Nie musisz się również martwić pilnowaniem rysika. Futerał Note Air podsiada w zestawie dedykowany uchwyt na rysik WACOM, który samodzielnie przykleja się do etui*. Zastosowano także wygodne zamknięcie na magnes, z funkcją automatycznego usypiania i wybudzania czytnika - wystarczy otworzyć lub zamknąć futerał, a czytnik wykona odpowiednią komendę.

Część wykonana z ekoskóry etui Onyx Boox Note Air jest wyposażona w powłokę antybakteryjną. Udowodniono, że ogranicza rozwój zarazków, w tym 99,98% Escherichia coli i ponad 99,99% Staphylococcus aureus.

 *Należy unikać przyklejania go bezpośrednio do powierzchni urządzenia, przedniej okładki (z obu stron), niebieskiej części z ekoskóry lub obok przycisku zasilania. Uchwyt na rysik w niewłaściwej pozycji przerwie tryb uśpienia, a nawet spowoduje uszkodzenie ekranu.