Etui Onyx Boox Note Air z podstawką

Etui Onyx Boox Note Air z podstawką

Sugerowana cena: 139 zł

  • Pełni jednocześnie funkcję podstawki oraz pokrowca
  • Dedykowany dla modelu Onyx Boox Note Air / Note Air 2
  • Eleganckie wykończenie
  • Magnetyczne zamknięcie
  • Funkcja wybudzania i usypiania czytnika

Etui dedykowane jest wyłącznie do modeli Onyx Boox Note Air oraz Onyx Boox Note Air 2. 

Szare etui Onyx Boox Note Air posiada solidne mocowanie, które działa na zasadzie wcisku. Dzięki temu wkładanie i wyciąganie czytnika z etui jest proste i wygodne. Co więcej, idealne dopasowanie zapewnia ochronę przed wysunięciem się Onyx Boox Note Air z pokrowca podczas transportu. 

Szary futerał Onyx Boox zaprojektowano, aby czytnik Note Air nie uległ zarysowaniu oraz zabrudzeniu. Istotnie podnosi także jakość codziennego użytkowania, szczególnie podczas kilkugodzinnej pracy.

Etui Onyx Boox Note Air wykonane jest z wysokiej jakości tworzyw. Szary materiał świetnie komponuje się z kolorem czytnika, a nietuzinkowego wyglądu nadaje mu usztywniany niebieską eko-skórą grzbiet ze srebrnym logo BOOX. Z kolei z tyłu umieszczono napis “Like a tablet, unlike any tablet.” W środku futerał wyłożono miękką, szarą wyściółką.

Poza przyciągającym wzrok designem, etui Onyx Boox Note Air oferuje funkcjonalne rozwiązania. Składana podstawka pozwala na korzystanie z czytnika bez użycia rąk.

Etui wyposażono również w wygodne zamknięcie na magnes, z funkcją automatycznego usypiania i wybudzania czytnika. Aby wybudzić Note Air, należy otworzyć futerał, z kolei, żeby uśpić, wystarczy go zamknąć.