Etui Onyx Boox Note z podstawką

Etui Onyx Boox Note z podstawką

Sugerowana cena: 159 zł

Produkt archiwalny
  • Pełni jednocześnie funkcję podstawki oraz pokrowca
  • Posiada uchwyt przeznaczony na dedykowany rysik
  • Pasuje do modeli: Onyx Boox Note, Onyx Boox Note Pro oraz Onyx Boox Note 2
  • Posiada magnetyczne zamknięcie oraz tryp "sleep mode"
  • Eleganckie wykończenie

Etui z podstawką w kolorze szarości dedykowane jest czytnikom e-booków Onyx Boox Note, Onyx Boox Note Pro oraz Onyx Boox Note 2. Wykonane jest z wysokiej jakości materiału syntetycznego, dzięki czemu jest wytrzymałe, a jednocześnie przyjemne w dotyku. Z kolei miękka wyściółka z mikrofibry sprawia, że wnętrze futerału jest przyjazne ekranom.

Pokrowiec Onyx Boox Note pełni jednocześnie funkcję podstawki oraz pokrowca, co sprawia, że umożliwia wygodne czytanie bez użycia rąk. Świetnie sprawdzi się także w sytuacjach, gdy potrzebujemy na ekranie wyświetlić dokument PDF np. na spotkaniu firmowym. Wystarczy kilka sekund, żeby futerał zamienić na podstawkę, zarówno dla orientacji poziomej jak i pionowej ekranu.

Etui Onyx Boox Note z podstawką

Wygodę użytkowania dopełnia magnetyczne zapięcie, które sprawia, że okładka po zamknięciu automatycznie przychodzi w tzw. stan "sleep mode", z kolei po otwarciu automatycznie się włącza. W dodatku gwarantuje dodatkowe bezpieczeństwo podczas transportu, uniemożliwiając przypadkowe odsłonięcie ekranu.

Projektując etui z podstawką dla serii Onyx Boox Note, pomyślano również o specjalnym miejscu na rysik, dzięki któremu zawsze jest pod ręką. 

Pokrowiec  idealnie sprawdzi się zarówno dla Pań, jak i Panów za sprawą uniwersalnych i zawsze modnych odcieni szarości. Zapewnia czytnikom dodatkowe bezpieczeństwo, równocześnie pełniąc funkcje podstawki, pozwalającej jeszcze efektywniej wykorzystywać możliwości Onyx Boox Note oraz Onyx Boox Note Pro.