Klawiatura Bluetooth Onyx Boox

Klawiatura Bluetooth Onyx Boox

Sugerowana cena: 169 zł

  • Niezwykle cienka i lekka
  • Posiada specjalnie wyprofilowane mocowanie
  • Pasuje do modeli: Onyx Boox Note, Note Pro, Note 2, Max 2 Pro, Max 3
  • Posiada przyciski funkcyjne

 

Czytanie, pisanie i edytowanie tekstów na komputerze to Twoja codzienność? Masz dość bólu oczu i wiecznie zaczerwienionych spojówek? Klawiatura Bluetooth Onyx Boox w połączeniu z czytnikiem e-booków to rozwiązanie idealne dla Ciebie!

Klawiatura Bluetooth od Onyx Boox jest łatwa w transporcie, dzięki czemu możesz ją zabrać ze sobą w każdą podróż, zarówno służbową, jak i prywatną. Jest niezwykle cienka i lekka. Czytnik e-booków Onyx Boox razem z klawiaturą Bluetooth bez najmniejszego problemu zapakujesz do każdej torby i plecaka.

Przyciski funkcyjne
Klawiatura BT Onyx Boox wygląd z boku

 

Kolejnym atutem klawiatury Onyx Boox jest inteligentna i łatwa obsługa. Naciskając Fn + wybrany klawisz funkcyjny na klawiaturze, łatwo zrobisz screenshot, czy zablokujesz ekran.

Klawiatura Onyx Boox posiada specjalne wyprofilowane mocowanie, w którym umieścisz swój czytnik e-booków. Dzięki temu możesz z niej korzystać tak samo jak z laptopa. Klawiaturę Bluetooth do czytników e-booków wystarczy ładować około 2–3 godziny, aby móc korzystać z niej nawet kilka tygodni, nie martwiąc się o stan naładowania baterii!

Doskonale nadaje się do pracy z czytnikami  Onyx Boox o przekątnej 10,3 cala i 13,3 cala:

Onyx Boox Note
Onyx Boox Note Pro
Onyx Boox Note 2
Onyx Boox Max 2 Pro
Onyx Boox Max 3

Klawiatura BlueTooth do czytników Onyx Boox
Specjalne wyprofilowanie