Tab Ultra C Pro

Poznaj wyższy poziom doskonałości, z kolorowym ekranem E Ink 10,3 cala. Najwyższa możliwa rozdzielczość i jeszcze lepsze podzespoły.

Moc profesjonalizmu

Boox Tab Ultra C Pro jest wyposażony w ekran E Ink Carta HD 1200 o przekątnej 10,3 cala, z którym osiągniesz jeszcze więcej. Przenieś swoją produktywność na zupełnie nowy poziom dzięki wyjątkowo płynnej pracy i konfigurowalności.

Technologia BSR
redukująca opóźnienia

Android 12
obsłuży najnowsze aplikacje

Obsługa klawiatury z
wbudowanym touchpadem

Cieńsza konstrukcja dla
większej poręczności

Większa wydajność
Płynność i intuicyjność

Udoskonalona technologia BSR² jest zasilana przez zaawansowany 8-rdzeniowy procesor, który może osiągać częstotliwość taktowania do 2,8GHz.

Dostępne są cztery tryby odświeżania, które umożliwiają dostosowanie szybkości i wydajności wyświetlania do wykonywanych zadań.

Pogopin
Touchpad

Wbudowany touchpad oferuje wygodną nawigację*

Wysokiej klasy etui magnetyczne z klawiaturą* pozwala na ułożenie Tab Ultra C Pro pod trzema kątami, tym samym zapewniając wrażenia podobne do standardowych laptopów. Z czytnika możesz wygodnie korzystać w domu, biurze czy w trakcie podróży. Pokrowiec zawiera pełnowymiarową klawiaturę z wbudowanym touchpadem, który ułatwia nawigację, oferuje inteligentne gesty oraz umożliwia szybkie wykonywanie zadań.

*Zaktualizuj czytnik do najnowszego oprogramowania, ustaw odświeżanie na Ultraszybkie i ustaw prędkość wskaźnika myszy na 80% (lub według własnych preferencji) dla lepszego działania
*Etui z klawiaturą sprzedawane oddzielnie

Kliknij dwoma palcami, aby włączyć funkcję prawego przycisku myszy.

Kliknij czterema palcami, aby zrobić zrzut ekranu.

Przesuń trzema palcami w górę, aby powrócić do strony głównej.​

Przesuń trzema palcami w dół, aby cofnąć.

Wybierz jakość
najwyższej klasy

Wygodne czytanie na kolorowym e-papierze

Postaw na wyświetlanie przyjemnych, pastelowych kolorów, dokładnie tak, jak w drukowanych gazetach. Antyrefleksyjny ekran Kaleido 3¹ minimalizuje zmęczenie oczu i zapewnia komfortowe czytanie nawet w bezpośrednim świetle słonecznym

Stworzony by spełnić Twoje oczekiwania

Odkryj płynną i wydajną lekturę dzięki zaawansowanej technologii BOOX Super Refresh. Rozbudowane oprogramowanie oraz dedykowane etui z klawiaturą zapewnią komfortowe wykonywanie wszystkich zadań niczym na laptopie.

Wszechstronne możliwości

Większa produktywność dzięki przyciskom fizycznym oraz aparatowi o rozdzielczości 16MP z lampą błyskową LED. Nawiguj bez wysiłku, wykonuj precyzyjne skany, łącz zdjęcia w formie dokumentów PDF, nanoś swoje notatki i komentarze i przesyłaj do współpracowników. Osiągaj więcej, szybciej i łatwiej.

Prostota to
sedno elegancji

Onyx Boox Tab Ultra C Pro został starannie wykonany z bloku litego aluminium, aby zachować elegancki minimalizm, który skrywa śmiałe możliwości. Prosta i czysta linia konstrukcji uni-body, odnajdzie się nawet na spotkaniach najwyższego szczebla.

6,6mm

450g

Twoje
centrum kreatywności

Aplikacje bezpieczne dla oczu

Dzięki systemowi operacyjnemu Android 12 i kompatybilności ze sklepem Google Play, Boox Tab Ultra C Pro oferuje nieograniczone możliwości. Utwórz profil do pracy lub nauki, pobieraj aplikacje i personalizuj swój notatnik, aby optymalnie spełniał Twoje potrzeby.
A to wszystko na bezpiecznym dla wzroku ekranie E Ink, z wysoką rozdzielczością i bogatą paletą kolorów.

Podaruj sobie chwile wytchnienia

Zanurz się wygodnie w lekturze dzięki płynnej obsłudze wielu formatów dokumentów i czasopism. Nastaw się na relaks, zakreślaj ulubione cytaty lub wygodnie ucz się korzystając z trybu podzielonego ekranu. Korzystaj z biblioteki zapisanej na karcie SD lub zwyczajnie przeglądaj zdjęcia. Połącz przyjemne z pożytecznym i osiągaj więcej w krótszym czasie.

Adnotacje w książkach

Funkcja podzielonego ekranu

Gniazdo karty microSD

24 kompatybilne formaty plików³

Szybkie notowanie i płynne szkicowanie

Wejdź do świata elektronicznych notatek. Korzystaj z zaawansowanych funkcji szablonów, kolorowych kształtów, lassa, konwersji pisma odręcznego i nie tylko. Z łatwością przechwytuj ważne informacje, organizuj swoje pomysły oraz zaznaczaj, edytuj i taguj dowolne elementy. Dzięki synchronizacji z chmurą możesz z łatwością uzyskać dostęp do kluczowych informacji i pomysłów oraz zarządzać nimi na różnych urządzeniach.

Konwertuj pismo odręczne na tekst elektroniczny

Synchronizuj notatki z chmurą

10 GB bezpłatnej pamięci w chmurze Onyx⁴

Funkcja SmartScribe

SmartScribe to dodatek, który rozpoznaje schematy zakreśleń i automatycznie je poprawia lub wygładza. Dzięki SmartScribe możesz cieszyć się inteligentnym pisaniem bez rozpraszania uwagi.

Doskonalenie kształtów

Rozpoznawanie zaznaczeń

Usuwanie przekreśleń

Rozpoznawanie podkreśleń

Z funkcjami, które kochasz

Kolorowy ekran
E Ink HD

Aparat

16MP
z lampą LED

300ppi
+
150ppi

Android 12

6GB

RAM

128GB

ROM

Ośmiordzeniowy
procesor
Qualcomm
2.8Ghz

450g

Kompatybilne
składane
etui
magnetyczne

Automatyczne
obracanie

Kompatybilny
rysik
magnetyczny

Kompatybilna
magnetyczna
klawiatura
z wbudowanym touchpadem

Bateria
4600mAh

Slot
kart
MicroSD

Interfejs
i funkcje
niczym tablet

6.6mm

Odkryj stylową doskonałość następnego poziomu

[1] Ekran Kaleido 3 to najnowszy, kolorowy ekran e-papierowy firmy E Ink. Oferuje stosunkowo wysoką częstotliwość odświeżania, wyświetlanie pastelowych odcieni i jest gotowy do masowej produkcji z zachowaniem stałej jakości. Nowa technologia podświetlenia ekranu, E Ink ComfortGaze™, dostępna w Kaleido 3, sprawia, że korzystanie z Tab Ultra C będzie komfortowe w dzień i w nocy.

[2] Technologia BOOX Super Refresh (BSR) to innowacja wprowadzona przez firmę BOOX w 2022 roku w celu poprawy wydajności odświeżania i jakości obrazu na wyświetlaczach E Ink. Technologia BSR z czterema trybami odświeżania może sprawić, że obraz będzie działał płynnie lub zredukuje ghosting.

[3] Tab Ultra C Pro jest kompatybilny z 24 formatami cyfrowymi, w tym PDF, DJVU, CBR, CBZ, EPUB, AZW3, MOBI, TXT, DOC, DOCX, FB2, CHM, RTF, HTML, ZIP, PRC, PPT, PPTX, PNG , JPG, BMP, TIFF, WAV i MP3.

[4] BOOX zobowiązuje się do oferowania 10GB przestrzeni dyskowej Onyx w chmurze za darmo dla wszystkich nowych i istniejących użytkowników. Bez względu na zakupiony model, możesz uzyskać bezpłatne 5GB miejsca w chmurze dla każdego konta Onyx, aby bezpiecznie przechowywać swoje notatki online.

Kolory wyświetlają się inaczej na monitorach komputerów i ekranach telefonów komórkowych. Kolor produktu i jego ekranu może różnić się w rzeczywistym produkcie.

Specyfikacja techniczna Onyx Boox Tab Ultra C Pro

Ekran: 10,3'' E Ink Kaleido 3 Carta 1200
Rozdzielczość: 2480 x 1860 (w odcieniach szarości), 1240 x 930 (w kolorze), 300 PPI(w odcieniach szarości), 150 PPI (w kolorze)
Podświetlenie ekranu: Tak z regulacją barwy podświetlenia
Poziomy szarości: 16 (w odcieniach szarości)
4096 (w kolorze)
Obsługiwane formaty plików: PDF, DJVU, CBR, CBZ, EPUB, AZW3, MOBI, TXT, DOC, DOCX, FB2, CHM, RTF, HTML, ZIP, PRC, PPT, PPTX, PNG, JPG, BMP, TIFF, WAV, MP3

DOC, DOCX wymagają instalacji dodatkowego oprogramowania
Interfejs dotykowy: TAK - dotyk pojemnościowy (na palec) lub rysik WACOM w zestawie
Procesor: Qualcomm 2.8Ghz Octa-core + BSR GPU
Pamięć RAM: 6GB LPDDR4X
Wewnętrzna pamięć flash: 128 GB (UFS3.1)
System operacyjny: Android 12.0
USB: USB-C (support OTG)
Slot kart pamięci: Tak
Wyjście słuchawkowe: Tak, przez port USB-C
Głośniki zewnętrzne: Tak
Wi-Fi: Wi-Fi (2.4GHz + 5GHz)
Bluetooth: Tak, BT 5.0
Przeglądarka internetowa: Tak
Akcelerometr: Tak
Języki menu: polski, angielski, niemiecki i inne
Słowniki: Wielojęzyczne (m.in. pol-ang, ang-pol, pol-niem, niem-pol) Dostępne po zainstalowaniu
Bateria: 4600mAh
Waga: 450g
Wymiary: 225 x 184,5 x 6,6 mm
Współpraca z systemami: Windows, Linux, MacOS
Funkcje dodatkowe: USB typ C ze wsparciem OTG (możliwość podłączenia klawiatury, myszki, pendrive, słuchawek), aparat tylni 16MP z lampą LED, G-sensor, czytnik linii papilarnych w przycisku power, przyciski głośności
Gwarancja: 24 miesiące
Zawartość opakowania: czytnik, rysik magnetyczny WACOM (BOOX Pen 2 Pro czarny), kabel USB Type-C, narzędzie do wysuwania tacy na karty, instrukcja, karta gwarancyjna
EAN: 6949710309000