Onyx Boox Palma

Onyx Boox Palma

Sugerowana cena: 1 399 zł

Onyx Boox Palma

Uwolnij moc mobilnego e-papieru.

Poznaj BOOX Palma

Innowacyjny koncept urządzenia mobilnego, które łączy w sobie najnowocześniejszą wydajność z wyświetlaczem E Ink i konstrukcją wielkości telefonu, dzięki czemu możesz wsunąć go do kieszeni i komfortowo transportować.

Poznaj
BOOX
Palma
Przyjazny dla oczu ekran e-ink
6.13’’
CPU
CPU
Ośmiordzeniowy procesor
CPU
RAM
6 GB
CPU
ROM
128 GB
Poręczność
telefonu
Konfigurowalne
przyciski boczne
Hydrofobowe
wykończenie

Kieszonkowa konstrukcja, bezkompromisowa technologia

Zaawansowany, ośmiordzeniowy procesor Qualcomm i rozszerzalna pamięć wewnętrzna w Boox Palma pozwalają zanurzyć się w czytaniu e-booków, słuchaniu podcastów lub przeglądaniu ulubionych kanałów informacyjnych z nieograniczonej liczby aplikacji dostępnych w sklepie Google Play.

E-ink smukły jak telefon

Poznaj nową formę technologii e-papieru. Dzięki eleganckiej obudowie i proporcji ekranu 18:9, która jest powszechnie spotykana w smartfonach, Palma idealnie mieści się w kieszeni torby czy płaszcza oraz zapewnia wygodnie trzymanie w dłoni.

Intuicyjne widgety i wygoda

Stwórz spersonalizowany ekran główny w Palma za pomocą widgetów, dokładnie tak, jak w Twoim telefonie. Korzystaj z aplikacji i czytaj wiadomości bezpośrednio z pulpitu Twojego czytnika, bez konieczności ich uruchamiania.

Równowaga jakości i komfortu

Postaw na zdrowy styl życia z e-papierem. Możesz przeglądać codzienne treści bez obaw o zmęczenie oczu na najnowocześniejszym wyświetlaczu E Ink Carta 1200 o wysokiej rozdzielczości 300 dpi.

Poczuj płynne interakcje

Wszystkie operacje przebiegają płynnie i bezproblemowo, a każdy szczegół jest wyraźnie widoczny. Znakomita reakcja na gesty i dotyk dzięki najnowszej technologii BOOX Super Refresh z nowym algorytmem, ulepszającym wyświetlanie i redukującym ghosting, który napędzany jest przez zintegrowany procesor graficzny.

Prosta nawigacja

Konfigurowalny przycisk funkcyjny ułatwia nawigację, od cofnięcia się lub pełnego odświeżenia, po dostęp do centrum E Ink czy zrobienie zrzutu ekranu. Możesz także dostosować przyciski głośności, aby przewracały strony lub działały jako przyciski przewijania.

Wygoda e-papieru i moc telefonu

* BOOX is committed to offering 10GB Onyx cloud storage for free for all new and existing users. No matter which model you've purchased, you can get free 10GB cloud storage for each Onyx account to store your notes online and keep them safe and sound.

** BOOX is committed to providing free firmware updates for all models for more than 3 years since the product launch date. So every BOOX user can get improved experiences through consistent updates.

[1] Hydrofobowa powłoka chroni przed umiarkowanym narażeniem na wodę, w tym przypadkowymi zalaniami, zachlapaniami lub lekkim deszczem. Nie należy go zanurzać w wodzie ani wystawiać na działanie wody lub innych cieczy pod wysokim ciśnieniem. Efekt hydrofobowy może z czasem się zmniejszyć. Należy pamiętać, że BOOX Palma nie jest wodoodporny.

Specyfikacja techniczna Onyx Boox Palma

Ekran: 6.13" E Ink Carta 1200
Rozdzielczość: 824 x 1648 (300 ppi)
Podświetlenie ekranu: Tak z regulacją barwy podświetlenia
Poziomy szarości: 16
Interfejs dotykowy: TAK - dotyk pojemnościowy (na palec)
Procesor: Qualcomm Advanced Octa-core
Pamięć RAM: 6GB (LPDDR4X)
Wewnętrzna pamięć flash: 128GB (UFS2.1)
System operacyjny: Android 11
USB: USB-C
Slot kart pamięci: Tak
Wi-Fi: Wi-Fi (2.4GHz + 5GHz)
Bluetooth: Tak, Bluetooth 5.0
Przeglądarka internetowa: Tak
Języki menu: polski, angielski, niemiecki i inne
Słowniki: Wielojęzyczne (m.in. pol-ang, ang-pol, pol-niem, niem-pol) Dostępne po zainstalowaniu
Bateria: 3950mAh
Waga: 170g
Wymiary: 159 x 80 x 8.0 mm
Współpraca z systemami: Windows, Linux, MacOS
Gwarancja: 24 miesiące
EAN: 6949710308669