Onyx Boox Leaf 2

Onyx Boox Leaf 2

Sugerowana cena: 1 239 zł

TWÓJ ULUBIONY, PORĘCZNY CZYTNIK

Ultralekki. Najlepszy w podróży.

Powrót przycisków do zmiany stron

Pierwszy od lat czytnik Onyx Boox z wbudowanymi przyciskami. Charakteryzuje się elegancką i ergonomiczną konstrukcją, która zapewnia wygodę użytkowania oraz komfortową zmianę stron podczas czytania.

Zawsze tam gdzie Ty

Dostępny w eleganckiej czerni, Boox Leaf 2 dopasuje się do Twojego stylu i trybu dnia. Kieszonkowy rozmiar zapewni radość z lektury od rana do wieczora, zawsze tam gdzie Ty. Wyrazisty ekran e-ink został zlicowany z ramką, aby design czytnika współgrał z doskonałymi parametrami optycznymi podczas lektury.

CZYTAJ TAK, JAK LUBISZ

Twoja ekskluzywna cyfrowa biblioteka

32GB wbudowanej pamięci wewnętrznej z łatwością pomieści całą bibliotekę, a Ty możesz wygodnie sięgać po ulubione tytuły gdziekolwiek jesteś. A jeśli taka pojemność to za mało, możesz ją z łatwością rozszerzyć, łącząc się z darmową chmurą (*do 5GB), korzystając z karty microSD lub pendrive’a USB-C. Ponadto, czytnik obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty e-booków, jak EPUB, MOBI, PDF, TXT, CBR i wiele więcej.

E-czytelnicza podróż już trwa

7-calowy, dotykowy ekran E Ink Carta, o wysokiej rozdzielczości 300 dpi wyświetli każde słowo z wyjątkową wyrazistością i kontrastem. W połączeniu z matową powierzchnią zapewnia wrażenie czytania papierowych książek oraz zmniejsza zmęczenie oczu.

Uchwyć najważniejsze
momenty

Podkreślaj i komentuj fragmenty, które najbardziej Cię inspirują, a następnie z łatwością udostępniaj je znajomym i współpracownikom.

Synchronizuj z komputerem i smartfonem

Dzięki wbudowanym narzędziom BooxDrop i PushRead swoje ebooki możesz błyskawicznie przenosić między różnymi urządzeniami mobilnymi lub laptopem.

Gwarancja rozwoju oprogramowania

Poza funkcjami wysokiej jakości, które dostępne są wraz z domyślnie zainstalowanym oprogramowaniem V3.3, udostępniane będą kolejne aktualizacje, które zwiększą jakość czytania na urządzeniach E-Ink**.

* BOOX zobowiązuje się do oferowania 5GB przestrzeni dyskowej Onyx w chmurze za darmo dla wszystkich nowych i istniejących użytkowników. Bez względu na zakupiony model, możesz uzyskać bezpłatne 5GB miejsca w chmurze dla każdego konta Onyx, aby bezpiecznie przechowywać swoje notatki online.

** BOOX zobowiązuje się do dostarczania bezpłatnych aktualizacji oprogramowania sprzętowego dla wszystkich modeli przez co najmniej 3 lata od daty premiery produktu. Dzięki konsekwentnym aktualizacjom, każdy użytkownik może uzyskać najlepsze wrażenia korzystania z urządzeń BOOX.

Specyfikacja techniczna Onyx Boox Leaf 2

Ekran: 7" HD E-ink Carta
Rozdzielczość: 1680x1264, 300 dpi
Podświetlenie ekranu: Tak z regulacją barwy podświetlenia
Poziomy szarości: 16
Obsługiwane formaty plików: PDF, DJVU, CBR, CBZ, EPUB, AZW3, MOBI, TXT, DOC, DOCX, FB2, CHM, RTF, HTML, ZIP, PRC, PPT, PPTX, PNG, JPG, BMP, TIFF, WAV, MP3

DOC, DOCX wymagają instalacji dodatkowego oprogramowania
Interfejs dotykowy: TAK - dotyk pojemnościowy (na palec)
Procesor: Qualcomm 2.0G Quad-core (4 x Arm Cortex-A53)
Pamięć RAM: 2GB (LPDDR4X)
Wewnętrzna pamięć flash: 32GB (eMMC)
System operacyjny: Android 11.0
USB: USB-C
Slot kart pamięci: Tak
Wyjście słuchawkowe: Słuchawki ze złączem USB-C (adaptery nie są wspierane)
Głośniki zewnętrzne: Tak
Wi-Fi: Wi-Fi (2.4GHz + 5GHz)
Bluetooth: Tak, Bluetooth 5.0
Przeglądarka internetowa: Tak
Akcelerometr: Tak
Języki menu: polski, angielski, niemiecki i inne
Słowniki: Wielojęzyczne (m.in. pol-ang, ang-pol, pol-niem, niem-pol) Dostępne po zainstalowaniu
Bateria: 2000mAh
Waga: 185g
Wymiary: 156 x 137 x 6,0 mm
Współpraca z systemami: Windows, Linux, MacOS
Funkcje dodatkowe: mikrofon, TTS, G-sensor, przyciski do zmiany stron
Gwarancja: 24 miesiące
Zawartość opakowania: czytnik, kabel USB-C, instrukcja, karta gwarancyjna
EAN: 6949710308133