Onyx Boox Page

Całkowicie nowy, 7-calowy czytnik e-booków z najbardziej zaawansowanym procesorem i konfigurowalnymi przyciskami zmiany stron.

Unikalne doświadczenie e-czytania

Boox Page wyposażono w zaawansowany ośmiordzeniowy procesor Qualcomm, 3 GB RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej. Nowy czytnik zapewnia niezwykle płynne wrażenia podczas czytania e-booków, przeglądania stron internetowych lub korzystania z aplikacji firm zewnętrznych, które pobierzesz dzięki otwartemu systemowi Android 11.

Ergonomiczny i elegancki wygląd

Onyx Boox Page
Onyx Boox Page

Wbudowane przyciski przewracania stron

Odziedziczone po jednym z dotychczasowych bestsellerów, przyciski przewracania stron zapewniają wyjątkowy komfort podczas czytania. Funkcję dłuższego naciśnięcia klawiszy możesz dostosować do swoich preferencji, co znacznie ułatwia nawigację w różnych aplikacjach.

Niezwykle cienki i kompaktowy

Mocniejsze podzespoły i większa bateria nie przeszkodziły konstruktorom w stworzeniu smukłego i poręcznego czytnika. Nowy Boox Page to lepsze parametry, ale nadal te same smukłe i poręczne gabaryty. Dzięki zoptymalizowanej konstrukcji wewnętrznej, nawet włożony w pokrowiec, Page idealnie dopasuje się do Twojej dłoni zapewniając wygodę niezależnie od tego, czy dojeżdżasz do pracy, jesteś w domu czy na wakacjach.

Najnowocześniejsza technologia e-atramentu

7-calowy wyświetlacz E Ink Carta 1200 jest dotykowy, a zmatowiona powierzchnia ekranu sprawia, że znakomicie oddaje czytanie papierowych publikacji. Wysoka rozdzielczość 300 dpi oraz dobry kontrast zapewniają wyraźne wyświetlanie każdego słowa, co ułatwia czytanie i zmniejsza zmęczenie oczu.

Onyx Boox Page 300 ppi

Ekskluzywna biblioteka „wszystko w jednym”

Pamięć wewnętrzna jest wystarczająco pojemna, aby pomieścić wszystkie e-booki i komiksy w każdym popularnym formacie, w tym EPUB, MOBI, PDF, CBR i wiele innych. Ilość pamięci można dodatkowo rozszerzyć za pomocą kart microSD lub pendrive’a USB-C, a także wykorzystać pamięć chmurową firm zewnętrznych, jak Google Drive, Dropbox i OneDrive.

Onyx Boox Page microSD card

Onyx Boox Page USB-C flash drive

Onyx Boox Page Third-party cloud storage

Uchwyć swoje inspiracje

Fabrycznie zintegrowana aplikacja NeoReader pozwala wyróżnić słowa lub zdania, które najbardziej Cię inspirują. Możesz też zapisać swoje myśli poprzez dodawanie elektronicznych adnotacji, a następnie udostępniać je w mediach społecznościowych.

Synchronizuj adnotacje i progres czytania

Podkreślenia i adnotacje można dodawać bezpośrednio w dowolnych obsługiwanych e-bookach. Po zarejestrowaniu się w chmurze Onyx możesz skorzystać z 10 GB bezpłatnej przestrzeni dyskowej, aby zsynchronizować wszystkie swoje dane czytania z innymi urządzeniami BOOX lub przeglądać je online.*

Jeszcze więcej możliwości

Oprócz wszystkich możliwości, które są fabrycznie dostępne na urządzeniu, regularne aktualizacje oprogramowania zawierające nowe funkcje i optymalizacje zapewnią, że Twój czytnik e-booków zawsze będzie działał z najwyższą wydajnością.**

* BOOX zobowiązuje się do oferowania 10 GB przestrzeni dyskowej Onyx w chmurze za darmo dla wszystkich nowych i istniejących użytkowników. Bez względu na zakupiony model, możesz uzyskać bezpłatne 10GB miejsca w chmurze dla każdego konta Onyx, aby bezpiecznie przechowywać swoje notatki online.

** BOOX zobowiązuje się do dostarczania bezpłatnych aktualizacji oprogramowania sprzętowego dla wszystkich modeli przez co najmniej 3 lata od daty premiery produktu. Dzięki konsekwentnym aktualizacjom każdy użytkownik może uzyskać najlepsze wrażenia korzystania z urządzeń BOOX.

Specyfikacja techniczna Onyx Boox Page

Ekran: 7" HD E-ink Carta1200
Rozdzielczość: 1680x1264, 300 dpi
Podświetlenie ekranu: Tak z regulacją barwy podświetlenia
Poziomy szarości: 16
Obsługiwane formaty plików: PDF, DJVU, CBR, CBZ, EPUB, AZW3, MOBI, TXT, DOC, DOCX, FB2, CHM, RTF, HTML, ZIP, PRC, PPT, PPTX, PNG, JPG, BMP, TIFF, WAV, MP3

DOC, DOCX wymagają instalacji dodatkowego oprogramowania
Interfejs dotykowy: TAK - dotyk pojemnościowy (na palec)
Procesor: Qualcomm 2.0Ghz Octa-core
Pamięć RAM: 3GB (LPDDR4X)
Wewnętrzna pamięć flash: 32GB (eMMC)
System operacyjny: Android 11.0
USB: USB-C
Slot kart pamięci: Tak
Wyjście słuchawkowe: Słuchawki ze złączem USB-C (adaptery nie są wspierane)
Głośniki zewnętrzne: Tak
Wi-Fi: Wi-Fi (2.4GHz + 5GHz)
Bluetooth: Tak, Bluetooth 5.0
Przeglądarka internetowa: Tak
Akcelerometr: Tak
Języki menu: polski, angielski, niemiecki i inne
Słowniki: Wielojęzyczne (m.in. pol-ang, ang-pol, pol-niem, niem-pol) Dostępne po zainstalowaniu
Bateria: 2300mAh
Waga: 195g
Wymiary: 156 x 137 x 6,0 mm
Współpraca z systemami: Windows, Linux, MacOS
Funkcje dodatkowe: mikrofon, TTS, G-sensor, przyciski do zmiany stron
Gwarancja: 24 miesiące
Zawartość opakowania: czytnik, kabel USB-C, narzędzie do wysuwania tacy na karty, instrukcja, karta gwarancyjna
EAN: 6949710308591