Onyx Boox Poke 2

Onyx Boox Poke 2

Sugerowana cena: 849 zł

  • Przyjazny dla wzroku ekran HD: Wyświetlacz E Ink Carta czwartej generacji z antyrefleksyjną soczewką AG i rozdzielczością 1488x1072 przy 300 dpi sprawia, że tekst jest jeszcze ostrzejszy i wyraźniejszy.
  • Mniejszy od dłoni: Poke 2 ma tylko 153x107x6,8 mm wielkości i 150g wagi - jest jednym z najmniejszych czytników e-booków. Możesz łatwo wsunąć go do kieszeni i nosić ze sobą gdziekolwiek zechcesz.
  • Wydajny procesor: Poke2 wykorzystuje ośmiordzeniowy procesor 2,0 GHz, który zapewnia płynne ładowanie i uruchamianie wszystkich dokumentów i aplikacji.
  • Android 9.0: Najnowsza wersja systemu operacyjnego Android pozwala zainstalować wiele aplikacji do czytania i cieszyć się milionami tytułów z dowolnego miejsca.
  • 32-stopniowe regulowane podświetlenie: możesz przełączać między ciepłym i białym światłem, aby osiągnąć optymalną temperaturę barwową i czytać w dowolnym miejscu i czasie.

Mniejszy. Lżejszy. Szybszy niż kiedykolwiek

Poke 2 jest mniejszy od dłoni i lżejszy niż trzy jajka. To jeden z najmniejszych i najlżejszych czytników E Ink. Jego ośmiordzeniowy procesor zapewnia niezwykły poziom wydajności. Nigdy nie będziesz się martwić przeciążeniami - możesz ładować duże dokumenty i uruchamiać wiele aplikacji jednocześnie.

Onyx Boox Poke 2 - android 9

Onyx Boox Poke 2
Onyx Boox Poke 2
 

Jak książka, tylko lepszy

Poke 2 wykorzystuje wyświetlacz E Ink HD Carta czwartej generacji o rozdzielczości 1488 x 1072 przy 300dpi, dzięki czemu czytanie przypomina tradycyjną lekturę. Co więcej, umożliwia zaawansowane dostosowanie ustawień tekstu: zmianę czcionek, ich rozmiarów, dostosowanie kontrastu obrazu lub tekstu, pogrubienie tekstu... i wiele więcej.

 Onyx Boox Poke 2 - jak ksiązka, tylko lepszy

Onyx Boox Poke2 - page slider

 

Twoja mobilna biblioteka

Poke 2 obsługuje prawie wszystkie dostępne formaty e-booków, takie jak PDF, EPUB, TXT, DJVU, HTML, RTF, FB2, DOC, MOBI, CHM ... i inne. Jego pamięć 32 GB pomieści tysiące e-booków, czasopism, komiksów, piosenek i audiobooków. Statystyki czytania podsumują Twoje wszystkie czynności związane z czytaniem w Bibliotece i pomogą efektywniej zarządzać czasem lektury.

 

32-stopniowa regulacja barwy podświetlenia

Ciepły odcień światła, zimny czy coś pomiędzy? Wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Możesz przełączać się między nimi i czytać dniami i nocami bez ograniczeń czasowych. Ciepłe światło jest zalecane do czytania w nocy, ponieważ pozytywnie wpływa na jakość snu.

 

Onyx Boox Poke2 - podświetlenie

 

Aplikacje w zasięgu ręki

Poke 2 wyposażony jest w system Android 9.0, który pozwala zainstalować aplikacje do czytania innych firm, takich  jak Kindle, Kobo, Tagus, Nook ... i innych. Możesz cieszyć się milionami tytułów w podróży. Wszystkie aplikacje można automatycznie optymalizować.

 

Poke 2 i aplikacje na androida

 

Nie tylko do czytania, ale także do słuchania

Jeśli chcesz odpocząć lub posłuchać relaksującej muzyki podczas czytania, możesz połączyć  Poke 2 z głośnikami lub słuchawkami z obsługą Bluetooth, dzięki czemu możliwe będzie odsłuchiwanie  audiobooków, TTS lub muzyki. Możesz łatwo zainstalować swoje ulubione utwory i aplikacje Audible na Poke 2.  32 GB pamięci wewnętrznej zapewni Ci dużo miejsca na tysiące piosenek lub audiobooków.

Onyx Boox Poke2 słuchawki & audio

Specyfikacja techniczna Onyx Boox Poke 2

Ekran: 6" E-ink Carta
Rozdzielczość: 1072x1448, 300 ppi
Podświetlenie ekranu: Tak z regulacją barwy podświetlenia
Poziomy szarości: 16
Obsługiwane formaty plików: PDF , TXT, HTML, RTF, FB2, FB2.zip, DOC, DOCX, PRC, MOBI, CHM, PDB, DOC, EPUB, JPG, PNG, GIF, BMP, PDF, DjVu, WAV, MP3.

DOC, DOCX wymagają instalacji dodatkowego oprogramowania
Interfejs dotykowy: TAK - dotyk pojemnościowy (na palec)
Procesor: Octa-core 2.0GHz
Pamięć RAM: 2GB
Wewnętrzna pamięć flash: 32GB
System operacyjny: Android 9.0
USB: micro USB
Slot kart pamięci: Nie
Wyjście słuchawkowe: Nie
Głośniki zewnętrzne: Nie
Wi-Fi: Wi-Fi (2.4GHz + 5GHz)
Bluetooth: Tak, 4.1
Przeglądarka internetowa: Tak
Akcelerometr: Nie
Języki menu: polski, angielski, niemiecki i inne
Słowniki: Wielojęzyczne (m.in. pol-ang, ang-pol, pol-niem, niem-pol) Dostępne po zainstalowaniu
Bateria: 1500mAh
Waga: 150g
Wymiary: 153 x 107 x 6,8mm
Współpraca z systemami: Windows, Linux, MacOS
Funkcje dodatkowe: micro USB ze wsparciem OTG (możliwość podłączenia klawiatury, myszki, pendrive), mikrofon, TTS
Gwarancja: 24 miesiące
Zawartość opakowania: czytnik, kabel micro USB, instrukcja, karta gwarancyjna
EAN: 6949710303985