Onyx Boox Tab Ultra C

Onyx Boox Tab Ultra C

Sugerowana cena: 3 249 zł

Innowacyjny i unikalny 10,3-calowy tablet E-Ink z kolorowym ekranem.

Koncentracja i radość w pastelowych barwach

Stonowane odcienie w nowym ekranie Kaleido 3¹ są przyjemne dla oka, dzięki czemu z łatwością się skupisz podczas czytania oraz w trakcie pracy. Realizacja zadań na Tab Ultra C jest wygodna, a dzięki kolorom także ciekawa i bezpieczna dla wzroku.

Onyx Boox Tab Ultra C

Każdy piksel stworzony dla Ciebie.

Najwyższa możliwa rozdzielczość 300ppi w trybie czarno-białym i 150ppi dla koloru powoduje, że wyświetlanie każdego słowa i obrazu jest niezwykle przyjemne. Cieńsza o 50% warstwa dotykowa² sprawia, że obraz wygląda niczym kolorowy druk. Komfortowo czytaj i notuj, nawet w pełnym słońcu, dzięki antyodblaskowej powierzchni e-papierowego ekranu.

Codzienne czynności obsługiwane szybko i płynnie

Dopracowana technologia odświeżania BOOX Super Refresh oraz wbudowany procesor graficzny gwarantują niezwykłe responsywny kolorowy ekran E-Ink oraz większą wydajność.

Tab Ultra C reaguje błyskawicznie na wszelkie dotknięcia, przesunięcia i gesty szczypnięcia, niezależnie od tego, czy czytasz raport czy przeglądasz strony internetowe. Wykonuj każde zadanie produktywnie i bez opóźnień dzięki wbudowanym czterem trybom odświeżania. Zniweluj ghosting za pomocą jednego gestu³ lub poprzez przycisk na pasku nawigacyjnym⁴.

Tryb HD – zmiana stron z minimalnym ghostingiem

Tryb zrównoważony – wygodne pisanie i wyświetlanie obrazów

Tryb szybki – szybkie przewijanie stron

Tryb ultraszybki – idealny do aplikacji i wyświetlania treści dynamicznych

To co najważniejsze, przed Tobą

Zaznaczaj najważniejsze fragmenty dzięki kolorowym podkreśleniom i wracaj do nich w dowolnym momencie. Czytaj w kolorze czasopisma, wyświetlaj barwne obrazy i diagramy na bezpiecznym dla oczu ekranie.

Onyx Boox Tab Ultra C
Z łatwością odróżnisz barwy na wykresach, diagramach czy grafach i dodasz komentarze dzięki odręcznym notatkom i podkreśleniom. Pamięć wewnętrzna o pojemności 128 GB oraz slot na kartę microSD zapewnią przestrzeń na wszystkie Twoje pliki, książki i notatki.
Tab Ultra C obsługuje 24 formaty cyfrowe⁵, od plików PDF po HTML, wobec czego bez problemu otworzysz każdą książkę czy dokument. Skorzystaj z konta Onyx i w wygodny oraz łatwy sposób synchronizuj notatki i zaznaczenia ze smartfonem, innymi urządzeniami lub aplikacjami.
Onyx Boox Tab Ultra C

Kolory pełne weny, bezpieczne dla oczu

Czarno-białe treści pomagają w skupieniu, a barwy mogą zainspirować i obudzić kreatywność. Tab Ultra C łączy obie te rzeczy i pomaga w zapisywaniu, organizowaniu i eksplorowaniu wszelkich pomysłów.

Onyx Boox Tab Ultra C
Onyx Boox Tab Ultra C
Każdy kolor sprzyja Twojej inspiracji. Dopracowane narzędzia i szablony dostępne w domyślnej aplikacji notatnika ułatwią precyzowanie myśli oraz efektywne przyswajanie.

Hiperłącza odsyłające do danej notatki lub strony internetowej

Globalne wyszukiwanie w notatkach odręcznych

Synchronizacja notatek z innymi urządzeniami poprzez jedno kliknięcie

Zapisywanie notatek w bezpłatnej chmurze*, zapewniającej 10GB.

Optymalne wsparcie nauki i pracy

Maksymalną wydajność, niezależnie od wykonywanej czynności, gwarantuje ośmiordzeniowy procesor i system Android 11 wraz z najnowszym oprogramowaniem od BOOX. Pobieraj niezbędne aplikacje, przeglądaj dowolne treści i delektuj się pastelowymi barwami w technologii E-Ink.
Onyx Boox Tab Ultra C
Zachowuj równowagę między pracą i życiem osobistym. Dzięki funkcji Profil⁶ możesz z łatwością sklonować wybrane aplikacje i w ten sposób oddzielić konta prywatne od tych firmowych.
 

Codziennie odkrywaj nowe możliwości

Tablet E-Ink Onyx Boox Tab Ultra C to znacznie więcej niż tylko kolor. Liczne funkcje i rozbudowane opcje personalizacji umożliwiają idealne dopasowanie do Twoich potrzeb, zarówno podczas pracy, nauki i relaksu. Postaw na wydajność, płynność i długi czas pracy baterii.

Automatyczne obracanie ekranu
Czytnik linii papilarnych
Aparat 16MP z opcją skanowania
Pojemna bateria 6300mAh
Regulowane podświetlenie⁷

* BOOX zobowiązuje się do oferowania 5 GB przestrzeni dyskowej Onyx w chmurze za darmo dla wszystkich nowych i istniejących użytkowników. Bez względu na zakupiony model, możesz uzyskać bezpłatne 5GB miejsca w chmurze dla każdego konta Onyx, aby bezpiecznie przechowywać swoje notatki online.

** BOOX zobowiązuje się do dostarczania bezpłatnych aktualizacji oprogramowania sprzętowego dla wszystkich modeli przez co najmniej 3 lata od daty premiery produktu. Dzięki konsekwentnym aktualizacjom każdy użytkownik może uzyskać najlepsze wrażenia korzystania z urządzeń BOOX.

[1] Ekran Kaleido 3 to najnowszy, kolorowy ekran e-papierowy firmy E Ink. Oferuje stosunkowo wysoką częstotliwość odświeżania, wyświetlanie pastelowych odcieni i jest gotowy do masowej produkcji z zachowaniem stałej jakości. Nowa technologia podświetlenia ekranu, E Ink ComfortGaze™, dostępna w Kaleido 3, sprawia, że korzystanie z Tab Ultra C będzie komfortowe w dzień i w nocy.

[2] Warstwy dotykowe tabletu Tab Ultra C zostały zmniejszone o 50%, aby przybliżyć zawartość do ekranu, dzięki czemu użytkownicy mogą zauważyć mniejszą przerwę pod szklanym ekranem i uzyskać wyraźniejszy obraz oraz bardziej responsywny dotyk.

[3] [4] Możesz użyć paska nawigacyjnego lub gestów w Ustawienia > Nawigacja systemowa.

[5] Tab Ultra C jest kompatybilny z 24 formatami cyfrowymi, w tym PDF, DJVU, CBR, CBZ, EPUB, AZW3, MOBI, TXT, DOC, DOCX, FB2, CHM, RTF, HTML, ZIP, PRC, PPT, PPTX, PNG , JPG, BMP, TIFF, WAV i MP3.

[6] Profil służbowy to nowa funkcja dostarczana wraz z oprogramowaniem sprzętowym Tab Ultra C w wersji 3.3.2. Jest ona również oferowana na niektórych wcześniejszych modelach.


Kolory wyświetlają się inaczej na monitorach komputerów i ekranach telefonów komórkowych. Kolor produktu i jego ekranu może różnić się w rzeczywistym produkcie.

Specyfikacja techniczna Onyx Boox Tab Ultra C

Ekran: 10,3'' E Ink Kaleido 3 Carta 1200
Rozdzielczość: 2480 x 1860 (w odcieniach szarości), 1240 x 930 (w kolorze), 300 PPI(w odcieniach szarości), 150 PPI (w kolorze)
Podświetlenie ekranu: Tak z regulacją barwy podświetlenia
Poziomy szarości: 16 (w odcieniach szarości)
4096 (w kolorze)
Obsługiwane formaty plików: PDF, DJVU, CBR, CBZ, EPUB, AZW3, MOBI, TXT, DOC, DOCX, FB2, CHM, RTF, HTML, ZIP, PRC, PPT, PPTX, PNG, JPG, BMP, TIFF, WAV, MP3

DOC, DOCX wymagają instalacji dodatkowego oprogramowania
Interfejs dotykowy: TAK - dotyk pojemnościowy (na palec) lub rysik WACOM w zestawie
Procesor: Qualcomm Octa-core + BSR GPU
Pamięć RAM: 4GB LPDDR4X
Wewnętrzna pamięć flash: 128 GB (UFS2.1)
System operacyjny: Android 11.0
USB: USB-C (support OTG)
Slot kart pamięci: Tak
Wyjście słuchawkowe: Tak, przez port USB-C
Głośniki zewnętrzne: Tak
Wi-Fi: Wi-Fi (2.4GHz + 5GHz)
Bluetooth: Tak, BT 5.0
Przeglądarka internetowa: Tak
Akcelerometr: Tak
Języki menu: polski, angielski, niemiecki i inne
Słowniki: Wielojęzyczne (m.in. pol-ang, ang-pol, pol-niem, niem-pol) Dostępne po zainstalowaniu
Bateria: 6300mAh
Waga: 480g
Wymiary: 225 x 184,5 x 6,7 mm
Współpraca z systemami: Windows, Linux, MacOS
Funkcje dodatkowe: USB typ C ze wsparciem OTG (możliwość podłączenia klawiatury, myszki, pendrive, słuchawek), aparat tylni 16MP, G-sensor, czytnik linii papilarnych w przycisku power
Gwarancja: 24 miesiące
Zawartość opakowania: czytnik, rysik magnetyczny WACOM (BOOX Pen 2 Pro czarny), kabel USB Type-C, narzędzie do wysuwania tacy na karty, instrukcja, karta gwarancyjna
EAN: 6949710308546