Onyx Boox Tab X

Onyx Boox Tab X

Sugerowana cena: 4 649 zł

  • Ekran 13,3''
  • Technologia odświeżania BOOX Super Refresh
  • Cztery płynne tryby odświeżania
  • Android 11
  • 128 GB pamięci na pliki
  • 6GB pamięci RAM

Boox Tab X

Nowy, wielofunkcyjny 13,3’’ tablet e-ink Boox Tab X z e-papierowym ekranem formatu A4 zapewnia lepszy widok na Twoją pracę, naukę i rozrywkę.

Nieporównywalna wydajność odświeżania

Podobnie jak najnowszy Boox Tab Ultra, Tab X wyposażono w technologię BOOX Super Refresh. W połączeniu ze wsparciem dedykowanego procesora graficznego sprawia, że odświeżanie jest wyjątkowo płynne i responsywne. Cztery nowe tryby odświeżania są przeznaczone do różnych zadań, takich jak czytanie, robienie notatek i korzystanie z aplikacji na e-papierowym ekranie. Przewijanie stron internetowych to teraz wyjątkowo przyjemna podróż po internecie, z minimalnym ghostingiem.

Ekskluzywny procesor graficzny

Jedyny na rynku tablet e-ink z dedykowanym procesorem graficznym gwarantuje szybsze odświeżanie i płynniejsze działanie, bezpiecznego dla Twoich oczu, ekranu.

Technologia odświeżania
BOOX Super Refresh

Wyraźne wyświetlanie każdego zadania dzięki nowoczesnej technologii BSR

Cztery płynne tryby odświeżania

Cztery nowe tryby odświeżania oferują komfortowe czytanie, przeglądanie stron internetowych i korzystanie z aplikacji na e-papierowym ekranie.

Podzespoły z najwyższej półki

W przeciwieństwie do swoich poprzedników, Tab X wyposażono w akcelerometr do automatycznego obracania ekranu. Oprócz tego w tablecie znajdziemy 6GB RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej i zaawansowany, ośmiordzeniowy procesor Qualcomm. Ekran zoptymalizowano wykorzystując o 50% cieńszą warstwę dotykową, co zapewnia wyraźniejsze wyświetlanie i jeszcze bardziej przypomina papier. Nawet z pojemniejszą baterią 6300 mAh nowy czytnik jest o 1,1 mm cieńszy niż poprzedni 13,3-calowy model.

Wyraźniejszy ekran

O 50% cieńsza warstwa dotykowa¹ na 13,3-calowym ekranie zapewnia wyraźniejszy obraz i pozwala cieszyć się wyższą jakością tekstu, który dorównuje laserowym wydrukom.

Responsywny akcelerometr

Wbudowany akcelerometr obraca ekran w odpowiedzi na Twój ruch, dzięki czemu możesz używać Tab X w dowolnym położeniu.

Wszechstronne i intuicyjne oprogramowanie

Tab X ma ten sam interfejs użytkownika co Tab Ultra, co pozwala cieszyć się wrażeniami podobnymi do tabletu na większym ekranie. Dzięki systemowi operacyjnemu Android 11 Tab X zapewnia swobodę pobierania dowolnych aplikacji zewnętrznych, wykorzystując do tego Sklep Google Play. Dostępne są również wszechstronne aplikacje NeoReader i Notes, aktualizowane wraz z oprogramowaniem BOOX. Tablet obsługuje połączenie z klawiaturą Bluetooth, dzięki czemu szybko i łatwo możemy zamienić go w laptop do edycji tekstu.

Cieńsza obudowa

O 1,1 mm cieńszy od poprzednika, Boox Tab X to najsmuklejszy i najporęczniejszy 13,3 calowy czytnik w swojej kategorii.

Obsługa klawiatury Bluetooth

Podłącz Tab X do klawiatury Bluetooth³ i ciesz się wygodnym tworzeniem elektronicznych notatek.

Interfejs jak z tabletu

Zmodernizowany interfejs użytkownika zbliża Tab X do tabletu i dodaje zaawansowane funkcje, takie jak niestandardowe widżety i przyciski nawigacyjne.

  • System Android 11
  • 6+128GB Pojemna pamięć
  • Bateria 6300mAh

Wszechstronne oprogramowanie

Najnowsze oprogramowanie sprzętowe BOOX⁴ dostępne na Tab X udostępnia wiele funkcji, jak dodawanie hiperłączy do notatek, synchronizowanie danych z książek między urządzeniami, tworzenie nagrań i nie tylko.

Pełny wybór akcesoriów

Dołączony do zestawu rysik Pen 2 Pro zapewnia, że odręczne notowanie będzie maksymalnie zbliżone do pisania piórem po papierze. Zamontowana z tyłu gumka dodatkowo zapewnia wygodne wymazywanie utworzonych zapisków. Dostępne jest również dedykowane etui, które zaprojektowano w taki sposób, aby zamknięte chroniło ekran, a po otwarciu składało się w wygodną podstawkę do tabletu.

Rysik z gumką

Pen2 Pro⁵ zapewnia doskonałe wrażenia podczas pisania odręcznego na Tab X, a wbudowana gumka pozwala łatwo wymazać utworzone notatki.

Ergonomiczny pokrowiec

Potrójnie składane etui⁶ chroni Tab X przed zadrapaniami, a po złożeniu tworzy wygodną podstawkę pod czytnik.

Dowiedz się więcej o Tab X

1. W Tab X zastosowano cieńsze warstwy ekranu, dzięki czemu użytkownik odczuwa mniejszą odległość między wyświetlaczem, a zewnętrzną powierzchnią ekranu, której dotyka rysik. Przekłada się to również na mniejsze opóźnienia w reakcji na dotyk i wyraźniejszy obraz.

2. Tab X ma grubość 6,8 mm, czyli o 1,1 mm mniej niż Max Lumi 2.

3. Tab X nie jest kompatybilny z magnetycznym etui z klawiaturą BOOX, ale obsługuje Bluetooth i może być bezproblemowo używany z dowolną klawiaturą Bluetooth.

4. BOOX zobowiązuje się do zapewnienia bezpłatnej pamięci masowej w chmurze Onyx o pojemności 5 GB wszystkim nowym i obecnym użytkownikom, a także bezpłatnych aktualizacji oprogramowania układowego dla wszystkich modeli przez ponad trzy lata od daty wprowadzenia produktu na rynek. Każdy użytkownik BOOX może uzyskać lepsze wrażenia dzięki konsekwentnym aktualizacjom.

5. Tab X współpracuje z magnetycznym Pen2 Pro, ale nie posiada magnetycznego mocowania. Rysik można włożyć do uchwytu zamontowanego w etui.

6. Składany pokrowiec Tab X posiada poliwęglanowe mocowanie, które bezpiecznie trzyma urządzenie, sprzedawany osobno.

Specyfikacja techniczna Onyx Boox Tab X

Ekran: 13,3'' E Ink Mobius HD Carta (giętki ekran)
Rozdzielczość: 2200 x 1650 px, 207ppi
Podświetlenie ekranu: Tak z regulacją barwy podświetlenia
Poziomy szarości: 16
Obsługiwane formaty plików: PDF, DJVU, CBR, CBZ, EPUB, AZW3, MOBI, TXT, DOC, DOCX, FB2, CHM, RTF, HTML, ZIP, PRC, PPT, PPTX, PNG, JPG, BMP, TIFF, WAV, MP3

DOC, DOCX wymagają instalacji dodatkowego oprogramowania
Interfejs dotykowy: TAK - dotyk pojemnościowy (na palec) lub rysik WACOM w zestawie
Procesor: Qualcomm Octa-core + BSR GPU
Pamięć RAM: 6GB LPDDR4X
Wewnętrzna pamięć flash: 128 GB (UFS2.1)
System operacyjny: Android 11.0
USB: USB-C (support OTG)
Slot kart pamięci: Nie
Wyjście słuchawkowe: Tak, przez port USB-C
Głośniki zewnętrzne: Tak
Wi-Fi: Wi-Fi (2.4GHz + 5GHz)
Bluetooth: Tak, BT 5.0
Przeglądarka internetowa: Tak
Akcelerometr: Tak
Języki menu: polski, angielski, niemiecki i inne
Słowniki: Wielojęzyczne (m.in. pol-ang, ang-pol, pol-niem, niem-pol) Dostępne po zainstalowaniu
Bateria: 6300mAh
Waga: 560g
Wymiary: 310 x 228 x 6.8 mm
Współpraca z systemami: Windows, Linux, MacOS
Funkcje dodatkowe: USB typ C ze wsparciem OTG (możliwość podłączenia klawiatury, myszki, pendrive, słuchawek), mikrofon, G-sensor
Gwarancja: 24 miesiące
Zawartość opakowania: czytnik, rysik magnetyczny WACOM (BOOX Pen 2 Pro czarny), kabel USB Type-C, instrukcja, karta gwarancyjna
EAN: 6949710308126