Onyx Boox Note Air 3

Onyx Boox Note Air 3

Sugerowana cena: 1 999 zł

Note Air3

Niesamowita elastyczność w eleganckim, cienkim jak papier tablecie.

Twórz na ekranie, zdrowym dla oczu.

Note Air 3 to połączenie wydajnego Androida 12, czarno-białego ekranu E Ink i szerokiego wachlarza narzędzi do notowania i czytania. Notatnik został stworzony z myślą o kreatywnych i otwartych umysłach. Został stworzony z myślą o Tobie i dla Ciebie.

Elegancki, smukły design i ostry, bezkompromisowy ekran

Note Air 3 posiada solidną obudowę z aluminium i elegancką, cienką konstrukcją przypominającą arkusz papieru. Jednocześnie ekran pokryty jest matową warstwą, która tworzy wrażenie pisania po tradycyjnym papierze. W zestawie z notatnikiem otrzymujesz precyzyjny rysik.

Każdy piksel jest ważny

Monochromatyczny ekran e-ink, przypominający papier pozwali Ci się lepiej skupić i zadba o Twoje oczy. Ekran HD z rozdzielczością 227 PPI zapewnia wyraźny obraz i znakomity kontrast dla notatek, dokumentów, książek i wielu innych treści, w tym aplikacji i stron www.

Głęboka czerń i jasna biel

Bezkompromisowa ostrość każdego szczegółu dla lepszych wrażeń z czytania i notowania

E Ink Carta 1200

klarowny i wyraźny

Puść wodze wyobraźni

Odkryj sztukę kreowania z zestawem narzędzi do pisania i notowania, które sprawią, że czytnik Note Air3 zastąpi tradycyjny notes, oszczędzając papier i ułatwiając generowanie nowych pomysłów. Przyjazna dla oka technologia e-ink poprawia skupienie podczas szkicowania i tworzenia notatek. Precyzyjny rysik pozwoli Ci lepiej uporządkować myśli i zaplanować wszystkie ważne sprawy.

Sztuka kreacji

Różnorodność pędzli, linii i kształtów, spersonalizowane szablony, możliwość tworzenia wielu warstw i narzędzie lasso. Znakomita responsywność i “papierowa” powierzchnia ekranu - notowanie z Note Air 3 to jakość z najwyższej półki.

Sztuka linkowania

Połącz dowolny pomysł z notatką, plikiem lub stroną internetową i wykorzystuj odniesienia zawsze, gdy są potrzebne. Zbuduj własny system wiedzy, podnosząc motywację i efektywność, które są kluczem do Twojego sukcesu.

Sztuka AI

Przekształć swoje odręczne notatki w tekst i udostępnij je innym za pośrednictwem poczty e-mail lub aplikacji. Teraz praca zespołowa osiąga nowy wymiar.

Sztuka wyszukiwania

Proces twórczy jest pełen myśli i chwil inspiracji, a odnalezienie ich na tabletach z serii Note Air 3 to kwestia sekund. Wystarczy wpisać kluczowe słowo, aby szybko i sprawnie odnaleźć potrzebne notatki. W zależności od charakteru spotkania, zakresu informacji lub wiedzy możesz sortować lub porządkować swoje notatki na wiele sposobów.

Zapisuj swoje myśli w inteligentny sposób

Najnowsza aktualizacja oprogramowania BOOX w czytniku Note Air 3 podnosi standard w dziedzinie tworzenia notatek oraz czytania książek i dokumentów. Dzięki funkcji Smart Scribe, masz możliwość dodawania ręcznych notatek do książek, łatwego przekształcania luźnych rysunków w dokładne kształty, podkreślania, zaznaczania i usuwania odręcznych zapisków.

Doskonalenie kształtów

Rozpoznawanie zaznaczeń

Usuwanie przekreśleń

Rozpoznawanie podkreśleń

Czytanie bez wysiłku

17 formatów

kompatybilność

Notatki

na twoich ulubionych PDF’ach

Profesjonalne narzędzia

dla wzrostu produktywności

Czytaj łatwiej i szybciej

Profesjonalne narzędzia Note Air 3 ułatwiają czytanie. Czytnik odczytuje 17 formatów plików cyfrowych. Możesz dodawać adnotacje do swoich e-booków, wyszukiwać i przekazywać informacje. Dla jeszcze prostszego czytania, Note Air 3 oferuje funkcję TTS (Text To Speech - Tekst Na Mowę), a także inne narzędzia, w tym tryb artykułu. A to nadal nie wszystko: elastyczny android 12 pozwala instalować setki aplikacji ze sklepu google play, od nauki języków, przez subskrypcje najlepszych tytułów prasowych po narzędzia do pracy grupowej.
Wysoki kontrast czarno-białego ekranu jest idealny do długotrwałej lektury i mniej męczy wzrok.

Dopasowany do Twoich zadań

Aby zapisywać notatki podczas czytania lub korzystać z dwóch aplikacji jednocześnie, użyj trybu dzielenia ekranu. Pomoże Ci to tworzyć notatki do tekstu, tłumaczenia oraz przyspieszy naukę i poprawi produktywność.

Bezproblemowo przesyłaj pliki pomiędzy komputerem, urządzeniami mobilnymi i tabletem BOOX za pomocą wbudowanego BOOXDrop. Odkryj nieograniczone możliwości transferu.

Synchronizuj swoje notatki i adnotacje w chmurze⁴, aby mieć dostęp do nich w dowolnym miejscu i czasie, również z innych urządzeń lub udostępniaj je współpracownikom.

Pobieraj aplikacje z Google Play na system Android i korzystaj z OneNote, Evernote oraz WPS⁵, aby spisać swoje pomysły i współpracować z innymi.

Twórz bez ograniczeń

Czytnik linii papilarnych

Odblokuj urządzenie jednym dotknięciem

Trwała bateria

Długi czas pracy⁶, przyjazny dla oka

Regulowane podświetlenie

Twórz w każdym momencie dnia

Wejście na kartę Micro SD

Rozszerz pamięć do 2TB

Akcelerometr

Zmieniaj orientację ekranu do swoich upodobań

Funkcja OTG

Podłącz nośnik USB⁷ i błyskawicznie przejrzyj jego treść.

Jeszcze lepsze doznania dzięki dodatkowym akcesoriom

Uniwersalne etui ochronne oraz długopis Pen 2 Pro pomogą Ci osiągnąć jeszcze więcej z Twoim nowym notatnikiem e-ink. Etui z magnetycznym zapięciem może być wykorzystane na trzy różne sposoby, a magnetyczny rysik z gumką poprawi styl i szybkość notatek.

To jedyny czytnik i e-notatnik, jakiego kiedykolwiek będziesz potrzebować.

 • Smart Scribe
 • Zróżnicowane narzędzia pędzli, kształtów i linii
 • Wbudowane i niestandardowe szablony
 • Warstwy
 • Lasso
 • Przekształcanie ręcznych notatek
 • Tekstowe notatki
 • Hiperłącza do notatek, plików i stron internetowych
 • Tagowanie treści
 • Wstawianie obrazów i nagrań
 • Szybkie wyszukiwanie notatek
 • Tworzenie spersonalizowanych okładek notatek
 • Synchronizacja notatek z chmurą
 • Udostępnianie notatek poprzez e-mail i inne aplikacje

 • Obsługa 17 formatów ebooków⁸
 • Smart Scribe
 • Podkreślenia i zakreślenia
 • Ręczne notatki
 • Wstawianie adnotacji do plików PDF
 • Dzielenie ekranu z innym plikiem, tłumaczeniem i notatką
 • Szybkie wyszukiwanie treści
 • Słownik
 • TTS (tekst na mowę)
 • Synchronizacja notatek z innymi urządzeniami BOOX w tym samym koncie⁹

 • 10 GB darmowej przestrzeni w chmurze*
 • Przesyłanie plików między komputerem a telefonem
 • Sklep Google Play
 • Spersonalizowany ekran wygaszacza
 • Podział ekranu
 • Tryb dla dzieci
 • Automatyczna zmiana orientacji
 • Skaner linii papilarnych
 • Blokada na hasło
 • Wiele języków systemowych i wejściowych
 • Przyjazne dla oczu przednie oświetlenie
 • Regularne aktualizacje oprogramowania**

* BOOX zobowiązuje się do oferowania 10GB przestrzeni dyskowej Onyx w chmurze za darmo dla wszystkich nowych i istniejących użytkowników. Bez względu na zakupiony model, możesz uzyskać bezpłatne 5GB miejsca w chmurze dla każdego konta Onyx, aby bezpiecznie przechowywać swoje notatki online.

** BOOX zobowiązuje się do dostarczania bezpłatnych aktualizacji oprogramowania sprzętowego dla wszystkich modeli przez co najmniej 3 lata od daty premiery produktu. Dzięki konsekwentnym aktualizacjom każdy użytkownik może uzyskać najlepsze wrażenia korzystania z urządzeń BOOX.

[3] BOOXDrop to funkcja wbudowana w urządzenia BOOX z systemem Android. Użytkownicy mogą aktywować BOOXDrop i korzystać z sieci LAN (sieci lokalnej), aby szybko wykonywać dwukierunkowe transfery pomiędzy urządzeniem BOOX a komputerem oraz urządzeniami mobilnymi.

[4] Użytkownicy mogą synchronizować adnotacje i notatki utworzone w książkach z chmurą Onyx i przeglądać je pod adresem push.boox.com (serwer w USA), eur.boox.com (serwer w UE) lub w aplikacji BOOX Assistant na urządzeniach mobilnych.

[5] Poprawiono wydajność wyświetlania programów OneNote, Evernote i WPS, umożliwiając ich płynniejsze działanie na ekranach E Ink.

[6] Jedno ładowanie baterii Note Air 3 może wystarczyć na kilka tygodni pracy w trybie gotowości, bez połączeń sieciowych ani Bluetooth.

[7] Port USB typu C w Note Air 3 obsługuje OTG (On the Go), umożliwiając użytkownikom podłączenie do urządzenia dysku flash USB i innych urządzeń peryferyjnych.

[8] Note Air 3 jest kompatybilny z 24 formatami cyfrowymi, w tym PDF, DJVU, CBR, CBZ, EPUB, AZW3, MOBI, TXT, DOC, DOCX, FB2, CHM, RTF, HTML, ZIP, PRC, PPT, PPTX, PNG , JPG, BMP, TIFF, WAV i MP3.

[9] Do synchronizacji adnotacji utworzonych w książkach pomiędzy różnymi urządzeniami BOOX wymagane jest zalogowanie się na to samo konto Onyx, oraz dodanie tej samej książki do tego samego folderu i włączona synchronizacja.

Kolory wyświetlają się inaczej na monitorach komputerów i ekranach telefonów komórkowych. Kolor produktu i jego ekranu może różnić się w rzeczywistym produkcie.

Specyfikacja techniczna Onyx Boox Note Air 3

Ekran: 10,3'' E Ink HD Carta
Rozdzielczość: 1872 x 1404px, 227ppi
Podświetlenie ekranu: Tak z regulacją barwy podświetlenia
Poziomy szarości: 16
Obsługiwane formaty plików: PDF, DJVU, CBR, CBZ, EPUB, AZW3, MOBI, TXT, DOC, DOCX, FB2, CHM, RTF, HTML, ZIP, PRC, PPT, PPTX, PNG, JPG, BMP, TIFF, WAV, MP3

DOC, DOCX wymagają instalacji dodatkowego oprogramowania
Interfejs dotykowy: TAK - dotyk pojemnościowy (na palec) lub rysik WACOM w zestawie
Procesor: Qualcomm 2.4GHz Octa-core
Pamięć RAM: 4GB LPDDR4X
Wewnętrzna pamięć flash: 64 GB (UFS2.2)
System operacyjny: Android 12
USB: USB-C (support OTG)
Slot kart pamięci: Tak, max 2T
Wyjście słuchawkowe: Tak, przez port USB-C
Głośniki zewnętrzne: Tak
Wi-Fi: Wi-Fi (2.4GHz + 5GHz)
Bluetooth: Tak, BT 5.0
Przeglądarka internetowa: Tak
Akcelerometr: Tak
Języki menu: polski, angielski, niemiecki i inne
Słowniki: Wielojęzyczne (m.in. pol-ang, ang-pol, pol-niem, niem-pol) Dostępne po zainstalowaniu
Bateria: 3700mAh
Waga: 430g
Wymiary: 226 x 193 x 5,8mm
Współpraca z systemami: Windows, Linux, MacOS
Funkcje dodatkowe: USB typ C ze wsparciem OTG (możliwość podłączenia klawiatury, myszki, pendrive, słuchawek), mikrofon
Gwarancja: 24 miesiące
Zawartość opakowania: czytnik, rysik magnetyczny WACOM (BOOX Pen Plus), kabel USB Type-C, instrukcja, karta gwarancyjna