Onyx Boox Note Air 3 C

Onyx Boox Note Air 3 C

Sugerowana cena: 2 599 zł

Note Air3 C

E-papierowy notatnik z kolorowym ekranem pozwala myśleć i tworzyć bez ograniczeń.

Puść wodze wyobraźni i przelej swoje wizje na ekran, który nie męczy oczu.

Wszystko czego potrzebujesz, to Note Air 3 C. Połączenie otwartego systemu Android 12, kolorowego ekranu E Ink oraz mnóstwa narzędzi do robienia notatek i czytania zostało stworzone z myślą o kreatywnych, elastycznych i otwartych umysłach. Zostało stworzone z myślą o Tobie.

Wspaniały wyświetlacz, klasyczny design

4096 pastelowych, relaksujących kolorów sprawia, że korzystanie z czytnika staje się przyjemniejsze. Ciesz się jeszcze ostrzejszą czcionką na kolorowym ekranie e-ink z cieńszą warstwą szklaną. Poszerzony boczny panel ułatwia wygodne trzymanie e-notatnika. Note Air 3 C stworzony w popularnym i docenianym designie ma wszystko, czego potrzebujesz.

150PPI + 300PPI

Nowy ekran Kaleido 3¹ poprawia rozdzielczość treści czarno-białych i kolorowych, dzięki czemu każdy wyświetlany szczegół jest wyjątkowo dokładny.

Powierzchnia przypominająca papier

Dzięki dedykowanej warstwie na powierzchni ekranu, notowanie na Note Air3 C przypomina pisanie piórem po prawdziwym papierze.

Opanuj magię tworzenia

Dzięki wielu narzędziom do rysowania i notowania, Note Air 3 C zastąpi Twój papierowy notatnik, zredukuje stosy papieru i pobudzi Twoją kreatywność zarówno w domu, jak i w pracy.

Magia sztuki

Kolorowe pędzle, linie i kształty, niestandardowe szablony, wiele warstw i narzędzie lassa ułatwiające przemieszczanie utworzonych elementów – rysując na Note Air3 C, nie ma ograniczeń.

Magia odniesień

Połącz dowolny fragment z inną notatką, plikiem lub stroną internetową aby przeglądać wybrane odniesienia, kiedy tylko potrzebujesz i stworzyć osobisty system wiedzy zapewniający lepszą motywację.

Magia konwersji i udostępniania

Konwertuj swoje notatki na tekst i wysyłaj je innym za pośrednictwem poczty e-mail lub aplikacji, aby łatwo dzielić się wiedzą, uzyskiwać feedback lub kontynuować pracę nad projektem z innymi.

Magia wyszukiwania

Proces twórczy jest pełen pomysłów i inspiracji, a znalezienie ich w Note Air 3 C nigdy nie zajmuje dużo czasu. Wystarczy wpisać słowo kluczowe, a odpowiednia notatka pojawi się w ciągu kilku sekund.

Rozkoszuj się każdą stroną

Nowoczesny ekran Kaleido 3 sprawia, że kolorowe magazyny, grafiki czy wykresy są przyjemne dla oka, a wykonywanie na nich notatek to czysta przyjemność. Możesz także cieszyć się płynniejszą pracą, dzięki zastosowaniu technologii BSR (BOOX Super Refresh²).

Otwieraj 17 formatów e-booków.

Wykonuj i osadzaj kolorowe notatki bezpośrednio na plikach PDF.

Ciesz się płynnym czytaniem i przewijaniem każdego dokumentu.

Z tym wszechstronnym czytnikiem możesz zrobić jeszcze więcej: podziel stronę na sekcje i powiększ je, aby wygodnie czytać dokumenty. Wyszukaj słowa w słowniku lub tłumacz całe zdania za pomocą translatora online. Możesz również odsłuchać dowolną książkę dzięki wbudowanej funkcji Text-to-Speech. Jest kolorowo i wielofunkcyjnie.

Tryb artykułu ułatwia czytanie plików o dużych rozmiarach.

Szybkie wyszukiwanie słów, fraz i zdań.

Przetwarzanie tekstu na mowę zmienia książkę w audiobook.

Inteligentne wspomaganie notatek

Note Air3 C z najnowszym oprogramowaniem BOOX całkowicie zmienia sposób, w jaki robisz notatki i czytasz książki. Możesz tworzyć odręczne notatki i łatwo przekształcać je w idealne kształty i podkreślenia, a nawet usuwać pismo odręczne za pomocą funkcji SmartScribe.

Doskonalenie kształtów

Rozpoznawanie zaznaczeń

Usuwanie przekreśleń

Rozpoznawanie podkreśleń

Dopasowany do Twoich zadań

Korzystaj z dwóch aplikacji jednocześnie lub rób notatki podczas czytania książek. Funkcja podzielonego ekranu przenosi Note Air3 C na wyższy poziom i daje więcej przestrzeni na myślenie, tworzenie i wykonywanie zadań.

Szybko i wygodnie przesyłaj pliki pomiędzy Note Air 3 C, a swoim komputerem lub urządzeniem mobilnym za pomocą wbudowanej aplikacji BOOXDrop³. Ciesz się nieograniczonym transferem nawet, jeśli nie masz przy sobie czytnika.

Synchronizuj swoje kolorowe notatki oraz adnotacje utworzone w książkach z dedykowaną chmurą ONYX⁴, aby móc je przeglądać w dowolnym miejscu i czasie.

Pobierz kolorowe aplikacje ze sklepu Google Play i płynnie korzystaj z programów takich jak OneNote, Evernote i WPS⁵, gdzie możesz zapisywać swoje przemyślenia oraz współpracować z innymi.

Lepsze pomysły bez ograniczeń

Czujnik odcisku palca

Odblokuj urządzenie jednym dotknięciem.

Trwała bateria

Ciesz się długim użytkowaniem⁶ przyjaznego dla oka tabletu E Ink.

Regulowane podświetlenie ekranu

Pisz, czytaj i przeglądaj w dowolnym momencie.

Gniazdo karty microSD

Rozszerz pamięć urządzenia nawet do 2TB.

Akcelerometr

Oglądaj ekran w dowolnym położeniu.

Funkcja OTG

Szybka i intuicyjna obsługa zewnętrznych dysków flash USB⁷.

Stworzony dla bezpieczeństwa Twojego wzroku, aby wspierać kreatywność i wydajność w pracy i życiu prywatnym.

Jedyny czytnik i e-notatnik, jakiego będziesz potrzebować

 • Inteligentne pisanie
 • Kolorowe pędzle, kształty i linie
 • Wbudowane i niestandardowe szablony
 • Warstwy
 • Lasso
 • Bezpłatna konwersja notatek odręcznych
 • Notatki tekstowe
 • Hiperłącza do notatek, plików i stron internetowych
 • Tagowanie treści
 • Wstawianie zdjęć i nagrań
 • Szybkie wyszukiwanie notatek
 • Indywidualne okładki notatek
 • Synchronizacja notatek z chmurą Onyx oraz pamięcią masową innych firm
 • Notatki udostępniane za pośrednictwem poczty e-mail i aplikacji innych firm

 • Kompatybilność z 17 formatami e-booków⁸
 • Inteligentne pisanie
 • Kolorowe zaznaczenia i podkreślenia
 • Kolorowe notatki odręczne
 • Osadzanie notatek w plikach PDF
 • Dzielenie ekranu z innym plikiem, tłumaczeniem lub notatką
 • Szybkie wyszukiwanie treści
 • Słownik
 • TTS (Text to Speech) - zamiana tekstu na mowę
 • Synchronizacja adnotacji pomiędzy urządzeniami BOOX z tym samym kontem⁹

 • 10 GB bezpłatnej pamięci w chmurze*
 • Dwukierunkowy transfer plików z komputerem i telefonem komórkowym
 • Sklep Google Play
 • Indywidualny wygaszacz ekranu
 • Dzielenie ekranu na dwie aplikacje
 • Tryb dziecięcy
 • Automatyczne obracanie
 • Blokowanie ekranu
 • Blokada odciskiem palca
 • Wiele języków systemu i wprowadzania
 • Przyjazne dla oka podświetlenie ekranu
 • Regularne aktualizacje oprogramowania sprzętowego**

* BOOX is committed to offering 10GB Onyx cloud storage for free for all new and existing users. No matter which model you've purchased, you can get free 10GB cloud storage for each Onyx account to store your notes online and keep them safe and sound.

* BOOX zobowiązuje się do oferowania 10GB przestrzeni dyskowej Onyx w chmurze za darmo dla wszystkich nowych i istniejących użytkowników. Bez względu na zakupiony model, możesz uzyskać bezpłatne 5GB miejsca w chmurze dla każdego konta Onyx, aby bezpiecznie przechowywać swoje notatki online.

** BOOX zobowiązuje się do dostarczania bezpłatnych aktualizacji oprogramowania sprzętowego dla wszystkich modeli przez co najmniej 3 lata od daty premiery produktu. Dzięki konsekwentnym aktualizacjom każdy użytkownik może uzyskać najlepsze wrażenia korzystania z urządzeń BOOX.

[1] Ekran Kaleido 3 to najnowszy, kolorowy ekran e-papierowy firmy E Ink. Oferuje stosunkowo wysoką częstotliwość odświeżania, wyświetlanie pastelowych odcieni i jest gotowy do masowej produkcji z zachowaniem stałej jakości. Nowa technologia podświetlenia ekranu, E Ink ComfortGaze™, dostępna w Kaleido 3, sprawia, że korzystanie z Tab Ultra C będzie komfortowe w dzień i w nocy.

[2] Technologia BOOX Super Refresh (BSR) to innowacja wprowadzona przez firmę BOOX w 2022 roku w celu poprawy wydajności odświeżania i jakości obrazu na wyświetlaczach E Ink. Technologia BSR z czterema trybami odświeżania może sprawić, że obraz będzie działał płynnie lub zredukuje ghosting.

[3] BOOXDrop to funkcja wbudowana w urządzenia BOOX z systemem Android. Użytkownicy mogą aktywować BOOXDrop i korzystać z sieci LAN (sieci lokalnej), aby szybko wykonywać dwukierunkowe transfery pomiędzy urządzeniem BOOX a komputerem oraz urządzeniami mobilnymi.

[4] Użytkownicy mogą synchronizować adnotacje i notatki utworzone w książkach z chmurą Onyx i przeglądać je pod adresem push.boox.com (serwer w USA), eur.boox.com (serwer w UE) lub w aplikacji BOOX Assistant na urządzeniach mobilnych.

[5] Poprawiono wydajność wyświetlania programów OneNote, Evernote i WPS, umożliwiając ich płynniejsze działanie na ekranach E Ink.

[6] Jedno ładowanie baterii Note Air 3 C może wystarczyć na kilka tygodni pracy w trybie gotowości, bez połączeń sieciowych ani Bluetooth.

[7] Port USB typu C w Note Air3 C obsługuje OTG (On the Go), umożliwiając użytkownikom podłączenie do urządzenia dysku flash USB i innych urządzeń peryferyjnych.

[8] Tab Ultra C jest kompatybilny z 24 formatami cyfrowymi, w tym PDF, DJVU, CBR, CBZ, EPUB, AZW3, MOBI, TXT, DOC, DOCX, FB2, CHM, RTF, HTML, ZIP, PRC, PPT, PPTX, PNG , JPG, BMP, TIFF, WAV i MP3.

[9] Do synchronizacji adnotacji utworzonych w książkach pomiędzy różnymi urządzeniami BOOX wymagane jest zalogowanie się na to samo konto Onyx, oraz dodanie tej samej książki do tego samego folderu i włączona synchronizacja.

Kolory wyświetlają się inaczej na monitorach komputerów i ekranach telefonów komórkowych. Kolor produktu i jego ekranu może różnić się w rzeczywistym produkcie.

Specyfikacja techniczna Onyx Boox Note Air 3 C

Ekran: 10,3'' E Ink Kaleido 3 Carta 1200
Rozdzielczość: 2480 x 1860 (w odcieniach szarości), 1240 x 930 (w kolorze), 300 PPI(w odcieniach szarości), 150 PPI (w kolorze)
Podświetlenie ekranu: Tak z regulacją barwy podświetlenia
Poziomy szarości: 16 (w odcieniach szarości)
4096 (w kolorze)
Obsługiwane formaty plików: PDF, DJVU, CBR, CBZ, EPUB, AZW3, MOBI, TXT, DOC, DOCX, FB2, CHM, RTF, HTML, ZIP, PRC, PPT, PPTX, PNG, JPG, BMP, TIFF, WAV, MP3

DOC, DOCX wymagają instalacji dodatkowego oprogramowania
Interfejs dotykowy: TAK - dotyk pojemnościowy (na palec) lub rysik WACOM w zestawie
Procesor: Qualcomm 2.4Ghz Octa-core + BSR GPU
Pamięć RAM: 4GB LPDDR4X
Wewnętrzna pamięć flash: 64 GB (UFS2.1)
System operacyjny: Android 12.0
USB: USB-C (support OTG)
Slot kart pamięci: Tak
Wyjście słuchawkowe: Tak, przez port USB-C
Głośniki zewnętrzne: Tak, 2 głośniki
Wi-Fi: Wi-Fi (2.4GHz + 5GHz)
Bluetooth: Tak, BT 5.0
Przeglądarka internetowa: Tak
Akcelerometr: Tak
Języki menu: polski, angielski, niemiecki i inne
Słowniki: Wielojęzyczne (m.in. pol-ang, ang-pol, pol-niem, niem-pol) Dostępne po zainstalowaniu
Bateria: 3700mAh
Waga: 430g
Wymiary: 226 x 193 x 5,8 mm
Współpraca z systemami: Windows, Linux, MacOS
Funkcje dodatkowe: USB typ C ze wsparciem OTG (możliwość podłączenia klawiatury, myszki, pendrive, słuchawek), G-sensor, czytnik linii papilarnych w przycisku power
Gwarancja: 24 miesiące
Zawartość opakowania: czytnik, rysik magnetyczny WACOM (BOOX Pen Plus), kabel USB Type-C, narzędzie do wysuwania tacy na karty, instrukcja, karta gwarancyjna
EAN: 6949710308997