Tab Mini C

Minimalny rozmiar,
maksymalna radość

Kompaktowa konstrukcja 7,8’’

Łagodne kolory E ink Kaleido 3

Szybki, płynny i funkcjonalny

Onyx Boox Tab Mini C

Duża moc i nasycone kolory w zgrabnej obudowie

Najnowszy 7,8-calowy kolorowy ekran E ink Kaleido 3, podzespoły najwyższej jakości oraz rozbudowane i wielofunkcyjne oprogramowanie Android 11. To konfiguracja, która przenosi czytanie i szkicowanie na zupełnie nowy, wyższy poziom.

Onyx Boox Tab Mini C

Czytaj, notuj, podróżuj z przyjemnością

Onyx Boox Tab Mini C

Wygodny w dłoni

Tylna metalowa obudowa Tab Mini C została wyprofilowana tak, aby dobrze dopasować się do dłoni. Trzymanie czytnika jest więc wygodne, nawet podczas wielogodzinnej pracy.

Lekki w podróży

Dzięki niewielkiej wadze oraz poręcznym rozmiarom, Tab Mini C możesz wygodnie zabrać ze sobą w każdą podróż. Czytaj i twórz kolorowe szkice w samolocie, na plaży oraz każdym innym miejscu.

Onyx Boox Tab Mini C

264g

Onyx Boox Tab Mini C

8,3mm

Onyx Boox Tab Mini C

Kolorowe ukojenie dla oczu

Kolorowy ekran Kaleido 3¹ ożywi każdą czytaną książkę, a jego łagodne odcienie i wysoka rozdzielczość będą przyjemne dla oka. Ciesz się ulubionymi blogami, aplikacjami i ilustrowanymi e-bookami na zbliżonym do papieru ekranie², nie męcząc swojego wzroku, nawet w pełnym słońcu.

Onyx Boox Tab Mini C

150ppi

Onyx Boox Tab Mini C

300ppi

Onyx Boox Tab Mini C

Płynność w kolorze

Najnowsza technologia odświeżania w Tab Mini C zapewnia nieporównywalną płynność przy czytaniu każdej kolorowej publikacji w wielu formatach. Komfortowo czytaj książki, dokumenty, czasopisma i przeglądaj strony internetowe dzięki dedykowanym trybom: HD, Zrównoważonym, Szybkim i Ultraszybkim.

Unikalny procesor graficzny

Zwiększa szybkość i redukuje ghosting.

Technologia odświeżania Boox Super Refresh

Zapewnia aplikacjom płynniejsze działanie dzięki czterem trybom odświeżania oraz opcje odświeżenia ekranu jednym dotknięciem.

Nie oderwiesz się od lektury

Tab Mini C zaprojektowano pod kątem poprawy czytania kolorowych książek, mang, stron internetowych i innych treści. Z dużą baterią, podświetleniem ekranu, akcelerometrem i kompatybilnością wielu formatów, możesz czytać i notować od rana do nocy.

Wytrzymała bateria 5000 mAh
Pojemna pamięć 4+64GB
24 Wspierane formaty plików³
Kolorowe zakreślanie i notowanie
Obsługa w dowolnym położeniu
Podświetlenie przyjazne dla oka⁴
Onyx Boox Tab Mini C
Onyx Boox Tab Mini C

Przelej pomysły na e-papier

Tab Mini C to nie tylko kolorowy czytnik, ale także podręczny szkicownik do przechowywania wszystkich twoich zadań, pomysłów i życiowych odkryć. Wykorzystaj 16 dostępnych kolorów, aby uwiecznić piękne chwile, uporządkować myśli i zapisać wszystko, co najważniejsze. Notatki synchronizuj z dyskiem chmurowym*, zapewniając ich bezpieczeństwo oraz wygodny dostęp z wielu urządzeń.

Onyx Boox Tab Mini C

Tab Mini C to nie tylko kolorowy czytnik, ale także podręczny szkicownik do przechowywania wszystkich twoich zadań, pomysłów i życiowych odkryć. Wykorzystaj 16 dostępnych kolorów, aby uwiecznić piękne chwile, uporządkować myśli i zapisać wszystko, co najważniejsze. Notatki synchronizuj z dyskiem chmurowym*, zapewniając ich bezpieczeństwo oraz wygodny dostęp z wielu urządzeń.

Możesz też wyświetlić codzienne notatki bezpośrednio z kalendarza. Zadania do wykonania, przypomnienia i harmonogramy zapisz, korzystając z wbudowanych aplikacji i sprawdzaj w dowolnym momencie, bez wybudzania czytnika.

Onyx Boox Tab Mini C

Zachwycające kolorowe aplikacje w technologii E ink

Najnowsze oprogramowanie** i system operacyjny Android 11 sprawiają, że Tab Mini C współpracuje z wszelkiego rodzaju aplikacjami zewnętrznymi. Programy biurowe, aplikacje księgarni i wszystko inne, czego potrzebujesz. Zainstaluj i korzystaj na kolorowym i bezpiecznym dla oczu ekranie

 • Tappytoon
 • Google News
 • Google Play Store
 • IMDb
 • Chess Club
 • Google Play Books
 • Calendar Memo
 • Medium
 • Pocket comics
 • Reddit
 • Youtube
 • NeoBrowser

* BOOX zobowiązuje się do oferowania 10 GB przestrzeni dyskowej Onyx w chmurze za darmo dla wszystkich nowych i istniejących użytkowników. Bez względu na zakupiony model, możesz uzyskać bezpłatne 10GB miejsca w chmurze dla każdego konta Onyx, aby bezpiecznie przechowywać swoje notatki online.

** BOOX zobowiązuje się do dostarczania bezpłatnych aktualizacji oprogramowania sprzętowego dla wszystkich modeli przez co najmniej 3 lata od daty premiery produktu. Dzięki konsekwentnym aktualizacjom każdy użytkownik może uzyskać najlepsze wrażenia korzystania z urządzeń BOOX.

[1] Ekran Kaleido 3 to najnowszy, kolorowy ekran e-papierowy firmy E Ink. Oferuje stosunkowo wysoką częstotliwość odświeżania, wyświetlanie pastelowych odcieni i jest gotowy do masowej produkcji z zachowaniem stałej jakości. Nowa technologia podświetlenia ekranu, E Ink ComfortGaze™, dostępna w Kaleido 3, sprawia, że korzystanie z Tab Mini C będzie komfortowe w dzień i w nocy.

[2] Warstwy dotykowe tabletu Tab Mini C zostały zmniejszone o 50%, aby przybliżyć zawartość do ekranu, dzięki czemu użytkownicy mogą zauważyć mniejszą przerwę pod szklanym ekranem i uzyskać wyraźniejszy obraz oraz bardziej responsywny dotyk.

[3] Tab Mini C jest kompatybilny z 24 formatami cyfrowymi, w tym PDF, DJVU, CBR, CBZ, EPUB, AZW3, MOBI, TXT, DOC, DOCX, FB2, CHM, RTF, HTML, ZIP, PRC, PPT, PPTX, PNG , JPG, BMP, TIFF, WAV i MP3.

[4] Podświetlenie ekranu Tab Mini C wykorzystuje technologię prądu stałego (DC), aby zredukować błyski przy zmianie jasności ekranu, co jest mniej męczące dla oczu.

[5] Przeciągnięcie palcem w prawo na ekranie głównym wyświetla inteligentnego asystenta (skróty do aplikacji). Można go włączyć/wyłączyć w Ustawienia>Pulpit i wygaszacz ekranu>Inteligentny asystent.


Kolory wyświetlają się inaczej na monitorach komputerów i ekranach telefonów komórkowych. Kolor produktu i jego ekranu może różnić się w rzeczywistym produkcie.

Specyfikacja techniczna Onyx Boox Tab Mini C

Ekran: 7,8'' E Ink Kaleido 3 Carta 1200
Rozdzielczość: 1872 x 1404 (w odcieniach szarości), 936 x 702 (w kolorze), 300 PPI(w odcieniach szarości), 150 PPI (w kolorze)
Podświetlenie ekranu: Tak z regulacją barwy podświetlenia
Poziomy szarości: 16 (w odcieniach szarości)
4096 (w kolorze)
Obsługiwane formaty plików: PDF, DJVU, CBR, CBZ, EPUB, AZW3, MOBI, TXT, DOC, DOCX, FB2, CHM, RTF, HTML, ZIP, PRC, PPT, PPTX, PNG, JPG, BMP, TIFF, WAV, MP3

DOC, DOCX wymagają instalacji dodatkowego oprogramowania
Interfejs dotykowy: TAK - dotyk pojemnościowy (na palec) lub rysik WACOM w zestawie
Procesor: Qualcomm Octa-core + BSR GPU
Pamięć RAM: 4GB LPDDR4X
Wewnętrzna pamięć flash: 64 GB (UFS2.1)
System operacyjny: Android 11.0
USB: USB-C (support OTG)
Slot kart pamięci: Nie
Wyjście słuchawkowe: Tak, przez port USB-C
Głośniki zewnętrzne: Tak
Wi-Fi: Wi-Fi (2.4GHz + 5GHz)
Bluetooth: Tak, BT 5.0
Przeglądarka internetowa: Tak
Akcelerometr: Tak
Języki menu: polski, angielski, niemiecki i inne
Słowniki: Wielojęzyczne (m.in. pol-ang, ang-pol, pol-niem, niem-pol) Dostępne po zainstalowaniu
Bateria: 5000mAh
Waga: 310g
Wymiary: 194 x 136,5 x 8,3 mm
Współpraca z systemami: Windows, Linux, MacOS
Funkcje dodatkowe: USB typ C ze wsparciem OTG (możliwość podłączenia klawiatury, myszki, pendrive, słuchawek), G-sensor
Gwarancja: 24 miesiące
Zawartość opakowania: czytnik, rysik magnetyczny WACOM (BOOX Pen Plus), kabel USB Type-C, instrukcja, karta gwarancyjna
EAN: 6949710308683